Волво Клуб - България

Full Version: Среща - колона София 26.04.2014
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3
Mitachi850 Wrote:Колеги съфорумци. Ако ви харесва това че всяка година април месец отбелязваме с среща колона "раждането на първото Волво" излязло от завода в Гьотеборг. Защо не се организирате и не направите същото в вашите градове. Така ще заздравите клубния дух, ще популяризирате клуба и не на последно място ще си изкарате приятно.
Това е предизвикателсво за всеки обичащ марката и клуба в който членува или просто е фен.

Да го направим, какво ще кажете?
То е ясно, че с моето чистене нещата няма да се получат :oops:
За колоната - съгласен!! Много съгласен!!
За чистенето - брой и мен!! Даже и дръвчета ми се садят ;-)
Само кажи къде и в колко...и дали трябва да помагам в организацията (или друго) ;-)

Поздрави,
Янков
Привет колеги Smile
Да обясня каква е идеята ,която днес обсъдихме с Мевдо и Велислав.
-да изтеглим Софийската среща за 26-ти,събота
-да се съберем пред НИМ по обяд,и от там по предварително определен от нас маршрут,да стигнем до МотоПфое - Люлин.

От тук насетне трябва да постигна принципна договорка с Волен Чинков за мероприятието което смятаме да проведем.Те трябва да потвърдят съпричастието си към идеята,защото след като пристигнем пред МотоПфое ,е редно да ни посрещнат Smile ,и поканят в Шоурума. Там какво ще се случи е въпрос на тяхна преценка Smile
За мероприятието ще бъдат изготвени плакати,големи и малки, за София, Варна,Русе...,а защо не и в Плевен,Търново,и ...където има желаещи да подкрепят инициативата.

До два дни ще имам мнението на МотоПфое,до тогава нека изясним може ли да се съберем събота...,и след това в неделя - за друга инициатива Smile

Поздрави.
След прибързаните постове на Митака, се налага да внасям пояснения !
Променям ви заглавието съобразно уговорките от днес следобед! За да е ясно на всички - става дума за събота 26.04 2014.

Колеги, идеята е финала на колоната да е в МП - Люлин !
Там се предполага , че всички вие , които ще вземете участие в колоната, ще сте зрители на една подобаваща презентация на автомобилите от марката , за която съответните служители на МП трябва да имат грижата. След нея , както и след разглеждане на всички коли в шоурума, най-нормалното нещо е тестдрайв на всички тестови автомобили от вас. Така също и всички въпроси, свързани с каквото и да било по отношение на Волво въобще, следва да бъдат зададени и да получат съответните отговори , в рамките на престоя ви там. За което е добре освен бранд мениджъра и този по продажбите , да се осигури и сервизен специалист - Роби например.
Обикновено ние обявяваме начален час 10.00 до към 10.30-10.40 се събираме, после малко снимки и потегляме по маршрута, бавничко и доколкото е възможно с клаксони. Практиката от Варна показва че около 11.30 - 12.00 сме пристигнали в МП. Това е разтегливо и зависи от маршрута който ще изберете. Ако се разкъсате , хубаво е да се определи сборен пункт за събиране на колоната някъде близо преди МП.

Така , че вие не просто се организирайте сами, щото ако се организирате сами , можете само да се съберете на едно място. Организирайте цялото събитие - сборен пункт, стиковка с Мото Пфое, маршрут по който да премине колоната / не е нужно да се уведомява КАТ или Столична община - просто спазвайте ЗДвП/ и се насладете на една добра идея !

Поздрави
Мевдо
Този път ще дойде и една синя осмица Smile
Нашият отбор пък ще осигури две Волвета, че да стане по-дълга колоната! Big Grin
Аз пък ще си доведа и тъщата :lol:
А има и вероятност щерката да ни изненада и с няколко дни по-рано да ни направи баба и дядо Wink и да неможем да доидем.
Аз пък още чакам отговор от МотоПфое :evil:
Но...със,или без тяхно съгласие пак ще направим колона ,и пак ще им отидем на гости Big Grin
kire Wrote:Аз пък още чакам отговор от МотоПфое :evil:
Но...със,или без тяхно съгласие пак ще направим колона ,и пак ще им отидем на гости Big Grin
+1 ... надали ще ни върнат :mrgreen:
Иначе Волен е сериозен човек, ама знаем ли какви са им плановете :roll:
Имаме потвърждение от Мото-Пфое за тяхното съпричастие към мероприятието Smile Smile Smile ,остава само да уточним удобния час за нас и за тях!
Да се съберем към 11.30ч. ,и около 12.30ч. да подкараме колоната колеги?
Pages: 1 2 3