Волво Клуб - България

Full Version: b230ft portyng head 530 +TD04HL-13T
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2
Е и аз да не остана по назад от батковците с напомпаните деветки и след като мотора ходи за малко да праща поздрави на СВ. Петър го върнахме от оня свят . Разбира се че и Влади-ipdown ме подкокуроса с темата му под моята и реших и аз да пусна моя лебед на малки стеруидни добавки , но преди това му излекувахме хремата и астмата . Скоростите остават за сега същите AW71L щото са яки и държат на бой.
В момента колата търпи и пълно сервизиране на ходовата част . Хубави пари за хубава кола !!! Big Grin
прилагам няколко снимки от скромния проект който трябва да се привърши идната седмица. Малко е лошо качеството но толкова са му възможностите на телефончето .
Огромни благодарности поднасям към хората който ми помагат и в този момент даже !
Влади-ipdown турбо и електроника
Красимир Велев -шефа. Предостави ми цялата база и техника за лично ползване
Иван Тотин -колегата . умира да прави глави
Валентин Кангалов -ВКБ особенна подкрепа и винаги ме ръчка да се развиваме в по-добра насока
Прекрастни проектчета. УСПЕХ! Wink (То май само аз изоставам Sad )
Супер изглежда, браво! След тези интервенции подозирам че често ще сменяш гуми и дано автоматика да не се сърди много Smile 13T-то като дебит и геометрия е почти същото като 15G и спрямо оригиналното 13C е много сериозен ъпгрейд:
[Image: 13C_15G_19T.jpg]
Снощи събрах колата и резултата е меко казано впечатляващ :mrgreen: . Само в редки случаи има малък недостиг на гориво ,но и това ще го излекуваме през идната седмица .
п.п. От снощи до днес гумите свършиха .
Вече колата е с м90 след като успя да счупи иначе здравия автомат . Предстои нова генерация ф76 и 4 бутално брембо с 310 мм дискове + 16 цолови джанти и дистанционни фланци.
Лоша кола ей, да чупи така скорости, не я е срам ... Smile Wink

В Пазарджик има една колица с апарати като моите ако не греша, ще ти пратя телефон на лично,стига да не са я разпродали вече де. Е няма да са с 310мм дискове ,ноо ... Wink

А като метнеш и новите тръби на колата аз пак си заплювам оригиналните ако има хлебец още в тях.

Smile
Станчо аз отдавна съм гледал спирачки от двойка ,готини са но са малки. През януари ще дойде и разпределителния вал от IPD Big Grin
Утре идва вала !!!!!!!! снимки и резултати от понеделник :mrgreen:
[attachment=41393][attachment=41393]Big Grin Вала и бъдещото раздвижено колело
Колега , следя темата с интерес - айде давай , че нямам търпение ! Smile
Pages: 1 2