Волво Клуб - България

Full Version: Покупка на Волво 480 и мнение за конкретна обява!
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Здравейте колеги,

от известно време се замислям да грабна едно по-старичко, вече смятам класическо Волво, за времето, когато съм си в България. Искам колата за да има какво да карам, тъй като не ми се занимава с рент-а-кар истории и прочие.

Първоначанлно мислех да е C70 кабрио, но моделите а автоматичен покрив са доста новички и държат цена яко, а не е оправдано харченето на такива пари за кола, която се кара 2 месеца в годината.

Следващия ми избор е 480, за да дойдем до същността на темата. Колите неса много в България, но изпадна тук нещо, което ми хареса. Някой знае ли нещо за ето този екземпляр?

<!-- m --><a class="postlink" href="http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11395649347192249&f1=details&slink=6alraz">http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?to ... ink=6alraz</a><!-- m -->

Благодаря предварително!

Поздрави
За знаене, малко вероятно...
Но някой от колегите в София (включително и аз Wink ) може да отидем и да погледнем! Smile
Spurs Wrote:За знаене, малко вероятно...
Но някой от колегите в София (включително и аз Wink ) може да отидем и да погледнем! Smile

Много благодаря, за предложената помощ Мони, току виж съм се възползвал! Wink

Аз искам по-скоро да открия дали тази кола не е позната на някой от форума или подавача, може да се окаже, че е член тук! Big Grin
Данчо, а за парите които си приготвил не ти ли се кара нещо още малко по-класическо,ръбато,в червен цвят, и дори с лепенка на клуба на задния капак?

Wink

Същия екземпляр и без това си почива в гаража вече около половин година.
Stanchoni Wrote:Данчо, а за парите които си приготвил не ти ли се кара нещо още малко по-класическо,ръбато,в червен цвят, и дори с лепенка на клуба на задния капак?

Wink

Същия екземпляр и без това си почива в гаража вече около половин година.
Stanchoni, що така бе мама? Confusedhock:
bg_tiger1978 Wrote:Stanchoni, що така бе мама? Confusedhock:

Щото ще купува моя "Бял Облак" :mrgreen:
kire Wrote:
bg_tiger1978 Wrote:Stanchoni, що така бе мама? Confusedhock:

Щото ще купува моя "Бял Облак" :mrgreen:
СРАМ/Spam Бял Облак или Бялото Дете"... :roll: Само за дизелаци говорим, нали Wink :?:
Момчета,колкото сте близо до истината толкова и сте далеч. Засега толкова.