Волво Клуб - България

Full Version: НА ЧАСТИ Волво S40 с Шведския двигател
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2
Колата е 1,8i и е на реални километри. Външния и вид не е много добър. Има драскотини, но няма ръжди, а мотора, скоростите, ходовата част и интериора са перфектни.
- Двигателя НЕ е РЕНО, а шведския на VOLVO. Цената му е 300лв.
- Скоростите 200 лв.
- Салона е с подгряване - 100лв цена с корите.
Остналите части също ще ги дам на добри цени. ВЪЗМОЖНОСТ ЗА ДОГОВАРЯНЕ
Отстъпкa при закупуване на повече детайли. Отстъпки за редовни клиенти. ..... Изпращам с куриерски фирми с опция преглед преди плащане, а при проявен интерес за нещо мога да ви кача снимки на частта. . . . .
Можеше и едно телефонче за връзка да беше оставил Smile
Дистанционото с 2-ве копчета ли е и дали е здраво? цена ?
Колега, интересува ме десен стоп дали е наличен още и цена?
Колега, кошчето за боклук, което е на средната конзола отзад, черно ли е и каква цена евентуално. Също така и подсветката на климатика, самите лампички с чорапчето и ботуша към тях.Лайсните на тавана и на предна лява врата (тази на прозореца ).Задните странични светлини в бронята? Капачките на джантите, трябват ми две. Задните тонколони оригинални ли са и читави ли са, ако са добре - цена. Мерси предварително.
Vin_Diesel_9_0 Wrote:Можеше и едно телефонче за връзка да беше оставил Smile
Извинявам се. 0878 52 32 72
0898 29 17 07
P.Petrov Wrote:Дистанционото с 2-ве копчета ли е и дали е здраво? цена ?
Колата беше с един обикновен ключ само
war_hawk Wrote:Колега, интересува ме десен стоп дали е наличен още и цена?

Наличен е стопа да колега.
звънни ако иска6 на 0878 52 32 72
0892 29 17 07 да се разберем
Sarabernar Wrote:Колега, кошчето за боклук, което е на средната конзола отзад, черно ли е и каква цена евентуално. Също така и подсветката на климатика, самите лампички с чорапчето и ботуша към тях.Лайсните на тавана и на предна лява врата (тази на прозореца ).Задните странични светлини в бронята? Капачките на джантите, трябват ми две. Задните тонколони оригинални ли са и читави ли са, ако са добре - цена. Мерси предварително.
Колега я взънни направо по телефон , защото са бая части иначе ги имам всичките, ама искам малко пояснения за някои части
0878 52 32 72
0892 29 17 07
скоростни лост,цена?
Pages: 1 2