Волво Клуб - България

Full Version: VIDA DICE - малко инфо
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3
Здравейте.Закупих си въпросната диагностика.Инсталирах. Направи ми впечатление, че ако нямаш интернет не тръгва ( pic. 1 )
[attachment=37321]

Ако е така, ми се струва доста неудобно , тъй като диагностиката ще ми е нужна по всяко време .Възможно е и аз да съм пропуснал нещо при инсталацията.

При стартиране на програмата ми се появява този екран (горното изображение), като липсва прозорец за комуникация ( pic. 3 )
[attachment=37319]

Какво не съм свършил или пропуснал ?
Предварително благодаря
...опитах и с директно с въвеждане на данните на автомобила - модел, година, двигател, ск. кутия и т.н.
И ми излезе това :
[attachment=37325]
работи и без интернет, аз досега съм го позлвал само в среда без интернет. по - скоро или си качил бъгава версия или инсталацията не е както трябва.
Купих целия пакет от Sklad66.com , не че това е гаранция разбира се.
С какъв IE си мисля трябва да е под IE9. А там където не ти излиза прозорчето на Dice, заради .Net framework, не трябва да е v. 4.5 поне при мен беше такъв проблема след преинсталация на Win7 която направих поне 5 пъти.
IE11 е версията, а Net framework не знам каква версия е. С Win7 съм
какви пати излиза покупката на тази диагностика,че мисля и аз да си взема и откъде го закупи
IE6 или IE7 ти трябва - виртуална машина с XP за да го постигнеш.
joro74 Wrote:IE6 или IE7 ти трябва - виртуална машина с XP за да го постигнеш.
и на win7 си върви без проблем, без каквито и да е виртуални истории
Зависи от версията, Vida 2010 върви, но 2011 не успях да подкарам с IE над 7.
Pages: 1 2 3