Волво Клуб - България

Full Version: Масло за D5 мотор
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Здраявейте колеги,
нов съм във форума и ако сбъркам някъде моля да ми бъде простено.
Та питанито ми е такова: имам Волво S60 с D5 мотор, в момента е на 30 хиляди километра и свърши гаранцията и дойде ред за смяна на масло. Не ми се дават на МотоПфое луди пари за това масло, което наливат те, но се оказват единствени вносители на това същото масло произведено от Кастрол специално за Волво А5/B5 0W30.
От Мотул също не могат да ми доставят съжото и ми доставиха A5/B5 5W30. Та въпроса ми е някой от форума дали е наливал такова масло и с какви масла карате Вие.
Поздрави на всички и успешен ден!
Карай с оригиналното и няма да сбъркаш.Малко повечко пари,но главата е мирна и ДВГ е наред.Аз лично вече 240 000 км си карам с оригиналното и нямам грижи.От смяна до смяна не ми бута и грам.
Виж тук!
Ще ти бъде полезно, и дано не се объркаш само... Big Grin
<!-- l --><a class="postlink-local" href="http://www.volvoclub-bg.com/forum/viewtopic.php?f=8&t=36088&p=237944&hilit=%D0%BC%D0%B0%D1%81%D0%BB%D0%BE+%D0%B7%D0%B0+xc90#p237921">viewtopic.php?f=8&t=36088&p=237944&hilit=%D0%BC%D0%B0%D1%81%D0%BB%D0%BE+%D0%B7%D0%B0+xc90#p237921</a><!-- l -->
Благодаря за инфото. Явно ще трябва да се дават малко повечко парички, но важното е да му е добре на животинчето, че иначе ще боли доста Big Grin .
Поздрави на всички.
tipe Wrote:Здраявейте колеги,
нов съм във форума и ако сбъркам някъде моля да ми бъде простено.
Та питанито ми е такова: имам Волво S60 с D5 мотор, в момента е на 30 хиляди километра и свърши гаранцията и дойде ред за смяна на масло. Не ми се дават на МотоПфое луди пари за това масло, което наливат те, но се оказват единствени вносители на това същото масло произведено от Кастрол специално за Волво А5/B5 0W30.
От Мотул също не могат да ми доставят съжото и ми доставиха A5/B5 5W30. Та въпроса ми е някой от форума дали е наливал такова масло и с какви масла карате Вие.
Поздрави на всички и успешен ден!
Пич, колегите са ти отговорили, но мисля, че не е коректно да крадеш чужди аватари. Този който си си сложи се ползва от Антон Маринов- и си е лично негова изработка, като и емблемата на колата му е такава. Измисли нещо бъди оригинален по своему. Wink
bg_tiger1978 Wrote:
tipe Wrote:Здраявейте колеги,
нов съм във форума и ако сбъркам някъде моля да ми бъде простено.
Та питанито ми е такова: имам Волво S60 с D5 мотор, в момента е на 30 хиляди километра и свърши гаранцията и дойде ред за смяна на масло. Не ми се дават на МотоПфое луди пари за това масло, което наливат те, но се оказват единствени вносители на това същото масло произведено от Кастрол специално за Волво А5/B5 0W30.
От Мотул също не могат да ми доставят съжото и ми доставиха A5/B5 5W30. Та въпроса ми е някой от форума дали е наливал такова масло и с какви масла карате Вие.
Поздрави на всички и успешен ден!
Пич, колегите са ти отговорили, но мисля, че не е коректно да крадеш чужди аватари. Този който си си сложи се ползва от Антон Маринов- и си е лично негова изработка, като и емблемата на колата му е такава. Измисли нещо бъди оригинален по своему. Wink
Администраторите могат да се намесят, мисля! Wink
Иначе, тъпо е да се "взаимства", меко казано, по такъв начин...
Моля за извинение, не съм го взел от този форум. Ще го махна веднага.