Волво Клуб - България

Full Version: MP3 PLAYER ЗА HU-850
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Здравейте,наскоро реших да си купя от форума mp3 player na yatour и се оказа,че не ставало за моето волво,защото моето сд HU-850 е само с два големи кръгли бутона.Ставало само ако са 3 :? Иначе сд-то ми е с чейнджър с 6 диска в централната конзола.Някой има ли идея какво може да се направи.Благодаря ви предварително Smile
dodomatev Wrote:Здравейте,наскоро реших да си купя от форума mp3 player na yatour и се оказа,че не ставало за моето волво,защото моето сд HU-850 е само с два големи кръгли бутона.Ставало само ако са 3 :? Иначе сд-то ми е с чейнджър с 6 диска в централната конзола.Някой има ли идея какво може да се направи.Благодаря ви предварително Smile
Не става, не защото си 2 или 3 или 5 кръгли бутона, а защото ICM-ът е по-нов, Дидо Wink
Този Yatour е за по-старите XC70-ки, твоето е след 2005+ година Wink
Върни го на продавача, защото той е знаел, че не става за теб!
Иначе за теб вариантът е този - <!-- m --><a class="postlink" href="http://www.volvotech.eu/Audio/volvo-aux-usb-sd-hu?filter=3">http://www.volvotech.eu/Audio/volvo-aux ... u?filter=3</a><!-- m --> Wink
Поздрави!
Влади момчето сам си ми каза,че няма да стане за моя модел,за което съм му много Благодарен Big Grin ,а иначе това от линка изглежда много добре.Явно това ще е новата ми придбивка Wink Поздрави от Бургас Smile
Yatoura става на HU-850.Аз съм с такъв и работи без проблем!
А дано.А да те питам как сменяш папките на мр-3 ките.И дали работи чейнджъра? Smile
За да работи коректно Ятурчето, трябва да е вързано като хората, което не е сложно. Втори момент е папките да са именувани само и единствено CD01, CD02 и така нататък, с CD1,CD2 или други наименования не става. Машинката е един вид чейнджър, т.е като я закачиш ако бачка трябва да светят индикациите за чейнджър горе на дисплейчето. При теб, след като си с чейнджър, може и да се налага да се откачи предварително, но не съм сиурен за това, успех Wink
Моят чейнджър е развален и затова не работи.Като включиш Ятура го избираш с кръглото копче или с копчето CD като го натиснеш два пъти.Като го намери на дисплея се изписва 10CD CHANGER.Папките се сменят от копчетата 1-6,но трябва да са именувани CD01,CD02...CD06 ,както е казал колегата.
Много ви благодаря за инфото Big Grin .Без вас щеше да е много по трудно да се вземе решение Wink Приятен ден Big Grin