Волво Клуб - България

Full Version: ВОЛВО В 40
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Здравейте приятели.
И аз си купих волво В 40. 96 год. 16 в. КОЛАТА Е ПРЕКРАСНА.
Имам един проблем. Започна да ми свети една иконка-по-късно разбрах че е ламбда. Когато подам газ оборотите падат.
Моля ако някои е запознат с този проблим нека ми помогне.
Здравейте приятели.
И аз си купих волво В 40. 96 год. 16 в. КОЛАТА Е ПРЕКРАСНА.
Имам един проблем. Започна да ми свети една иконка-по-късно разбрах че е ламбда. Когато подам газ оборотите падат.
Моля ако някои е запознат с този проблим нека ми помогне.
и при мен светва но като изкачвам баир , но аз сам дизел и аз незнам за какво служи
и при мен светва но като изкачвам баир , но аз сам дизел и аз незнам за какво служи
Не съм имал подобен проблем, но трябва да видиш ламбда сондата при някой майстор. Не трябва да свети и сигурно ще ти вдигне разхода.
Не съм имал подобен проблем, но трябва да видиш ламбда сондата при някой майстор. Не трябва да свети и сигурно ще ти вдигне разхода.
pilenceto Wrote:Здравейте приятели.
И аз си купих волво В 40. 96 год. 16 в. КОЛАТА Е ПРЕКРАСНА.
Имам един проблем. Започна да ми свети една иконка-по-късно разбрах че е ламбда. Когато подам газ оборотите падат.
Моля ако някои е запознат с този проблим нека ми помогне.

Задължително иди да ти прочетат компютъра.Тази лампа светва не само при развалена ламбда, но също така и при отказал въздушен датчик.Само на диагностика обаче може да разбереш кое е според мен.
pilenceto Wrote:Здравейте приятели.
И аз си купих волво В 40. 96 год. 16 в. КОЛАТА Е ПРЕКРАСНА.
Имам един проблем. Започна да ми свети една иконка-по-късно разбрах че е ламбда. Когато подам газ оборотите падат.
Моля ако някои е запознат с този проблим нека ми помогне.

Задължително иди да ти прочетат компютъра.Тази лампа светва не само при развалена ламбда, но също така и при отказал въздушен датчик.Само на диагностика обаче може да разбереш кое е според мен.
е добре аз нямам ланда сонда , или поне така си мисля на мен защо ми светва
е добре аз нямам ланда сонда , или поне така си мисля на мен защо ми светва