Волво Клуб - България

Full Version: Липсваща част...може би
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
[attachment=37713]

Ходих на автомофка да ми измият двигателя преди ГТП. Направиха ми сума ти поразии,счупиха някаква тетка и т .н
Колата въобще не запали и се наложи да викам майстор ,който след 10-15 минути подсушаване на делко и свещи я запали .но ми каза че
на това място ,което съм оградил на снимката е имало капачка или някакво клапанче и е изпаднала при миенето на двигателя ,но не знае какво точно е било .След като разбрах ,че няма подобно на моето Волво в града ми ,търсихв Интернет снимка на подобен двигател и попаднах ма тОзи,но и тук няма нищо ,нито клапан нито капачка .Някой знае ли така ли си е или има нещо от горе ,майстора ми каза че така ще ми бърка горивната смес и ще влиза въздух в нея.кОЛАТА МИ Е 460 ДЖИ ЕЛ Е бензин 94 година.Мисля че е 1.8 двигател или 1.7
на всмукателните колектори ,не пише ли 2.0 литра ? Big Grin
липсващата част според мен няма ! това е отвор в който е винта за регулиране на тихите обороти и е запечатан с нещо ,като пластелин
[attachment=37716]