Волво Клуб - България

Full Version: Съвет за кола.
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2
Здравейте,
Решил съм да си купувам Волво С60. Няма да питам за двигатели и скоростни кутии, достатъчно има изписано.
Към момента съм харесал една С60-ката в Мото-Пфое и ме интересува, къде мога да я закарам на преглед, освен в МП. Притеснява ме факта, че те продават колата и едва ли ще са обективни за състоянието /чувал съм такива оплаквания/. Та исках да попитам дали може да ме насочите към доверен сервиз в София.

Това е колата: http://www.motopfohe.bg/mp_auto_details....efore=2014
Ако някой е ходил да я види, ще съм благодарен на мнения.
Здравей,
Имай в предвид, че тази кола най-вероятно не е купувана в БГ, тъй като се вижда отзад и на номера Бомиавто (автокъща). Все пак от МП могат да ти кажат кога и на колко километри колата е посетила официален сервиз. Все пак можеш да се обадиш на Ники (моята я прегледах при него) - виж тук http://www.volvoclub-bg.com/forum/viewto...21&t=26108.
Поздрави и успех с избора ( за марката добре си се ориентирал Wink )
Странно наистина - не пише МП на номера ами Боми...
При условие че не е закупувана от МП задължителен преглед не само на компа ами и ходова част най-малкото ... и тестдрайв!
Освен при НИКИ може да я закараш и при BOCK GT1 на улица Проф. Кирил Попов - срещу 52-ри блок в Студентски град , линк няма да давам да не почнат пак едни препирни , наддумваници т.н. Wink
Или пък в Мото Пфое - все пак те са официалния сервиз на нашата марка .

Това са трите места - BOCK GT1 , Ники и Мото-Пфое !
Мерси на всички, които се отзоваха.
При първа възможност ще скоча до София и ще видя колата на живо. Ако ми хареса ще я карам в някой от посочените сервизи.
Как мислите, дали самите МП ще са обективни?
Слизате пред блока, отивате при първата попаднала пред погледа ви кола с табели МП, сваляте пласмасовите ленти, на които пише МП и ги слагате на своята. Това прави ли я купена от МП? Wink Може да е удряна отзад и да са сложили друга табела, не че това е много приятен сценарий.

Най-добре някой, който е купувал автомобил на старо от тях да сподели, но не виждам защо да не са обективни. Та нали са я гледали преди да я купят от последния й собственик. Никой не ги е карал на сила, това не е някой джамбаз от Горубляне.
Vincent Wrote:Слизате пред блока, отивате при първата попаднала пред погледа ви кола с табели МП, сваляте пласмасовите ленти, на които пише МП и ги слагате на своята. Това прави ли я купена от МП? Wink Може да е удряна отзад и да са сложили друга табела, не че това е много приятен сценарий.

Най-добре някой, който е купувал автомобил на старо от тях да сподели, но не виждам защо да не са обективни. Та нали са я гледали преди да я купят от последния й собственик. Никой не ги е карал на сила, това не е някой джамбаз от Горубляне.

По вероятно е, ако оставиш сегашната кола при тях и вземеш по-скъпа с доплащане. Мисля, че май съществува такъв вариант ... ето ти Боми ауто Smile
Vincent Wrote:Слизате пред блока, отивате при първата попаднала пред погледа ви кола с табели МП, сваляте пласмасовите ленти, на които пише МП и ги слагате на своята. Това прави ли я купена от МП? Wink Може да е удряна отзад и да са сложили друга табела, не че това е много приятен сценарий.

Най-добре някой, който е купувал автомобил на старо от тях да сподели, но не виждам защо да не са обективни. Та нали са я гледали преди да я купят от последния й собственик. Никой не ги е карал на сила, това не е някой джамбаз от Горубляне.
Аз взех служебното XC70 от тях!Бях отишъл да проверя историята на едно друго,което бях харесал в една автокъща в ,,Младост" - уж върнато от лизинг,с пълна история,но в МП се оказа,че не е влизало в официален сервиз от 3 години!!!Те ми предложиха това,като ми показаха пълната му история - с току що изтекъл лизинг при тях и пълна история,до последното сменено болтче,така да се каже!И до момента - малко над 70 000 км нямам ядове,само регулярно ТО веднъж годишно!Така,че мога да ги препоръчам! Smile
Чух се с тях и казаха, че колата е оставена за продан от техен клиент и не е проверяван от тях. Казах ми че пълна проверка струвала 150 лв. и ставала за около 2 часа.
Вероятно другата седмица ще имам възможност да отида до София и да я видя. В зависимост от впечателнието, ще реша дали да си платя за преглед.
Здравей,
Аз също мога да ти препоръчам сервиз за Волво,става дума за фирма Трансхелп.Човека е доста запознат с Волво,аз си правя колата при него.Ти в кое МП ще я гледаш?
Pages: 1 2