Волво Клуб - България

Full Version: Кормилна рейка на XC90
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Здравейте колеги,

Прерових всичките 12 страници форум ХС и никъде не намерих тема за кормилна рейка. :o Имаше само коментари за накрайници...
И се запитах - Никой ли досега не е имал проблем?! Big Grin (всъщност дано и да нямате, де... Wink )
Питам направо - нова или рециклиране?
Ако нова - от къде и някакви цени, ако имате информация.
Ако рециклиране - къде и някакъв опит с тази манипулация... и дали си заслужава?
Знам, че новото е най-добре, но ако все пак има смисъл и от добър ремонт, защо да не се направи...

Поздрави,

Бира, футбол и Deutschland über alles Big Grin
Spurs Wrote:Здравейте колеги,

Прерових всичките 12 страници форум ХС и никъде не намерих тема за кормилна рейка. :o Имаше само коментари за накрайници...
И се запитах - Никой ли досега не е имал проблем?! Big Grin (всъщност дано и да нямате, де... Wink )
Питам направо - нова или рециклиране?
Ако нова - от къде и някакви цени, ако имате информация.
Ако рециклиране - къде и някакъв опит с тази манипулация... и дали си заслужава?
Знам, че новото е най-добре, но ако все пак има смисъл и от добър ремонт, защо да не се направи...

Поздрави,

Бира, футбол и Deutschland über alles Big Grin
Здравей, Мони!

Имаш проблем с рейката ли или питаш информативно?
Аз лично бих рециклирал Wink В Полша има доста изгодни оферти за рециклирани рейки с гаранция, така че има решение.

Поздрави!
Моята рейка я рециклираха в сервиза на Техническия университет. Доколкото разбрах от механиците в сервиза, там работят най-добре. До сега близо една година нямам оплаквания /да чукна на дърво/. Струваше 600 лева, по спомен. За нова ми обявиха цена 1800 лева и вдигнах кръвно. Не знам дали има разлика между мойта и твойта рейка, но си мисля, че сумите са в този порядък.