Волво Клуб - България

Full Version: Приятелите ни от "Клуб Форд България"
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3
Приветствие към всички настоящи и бъдещи наши приятели от "Клуб Форд България"!

За нас е голяма чест и удоволствие да ви съобщим, че вече имаме възможността да отделим специално място от нашия форум за вас - приятелите ни от "Клуб Форд България".
Най-искрено ви приветстваме и се надяваме, че ще се чувствате удобно тук сред нас!

Когато обсъждахме създаването на този раздел, главната ни цел беше да улесним комуникацията между клубовете и феновете.
Надявам се, че тази цел ще бъде оправдана, и че темата ще бъде изпълнена както с приятни емоции от различни срещи и дейности, така и с незабравимите спомени, следващи от тях Smile

Имате нашата подкрепа, така че нека заедно да си пожелаем - попътен вятър!

Добре дошли!
Дали след като мене голямото ни събитие в началото на идния месец(Общо Събрание и Национална Среща) ,да не организираме съвместно мероприятие с Клуб Форд за района на София...,като моята идея е Пейнтбол Big Grin ,или нещо по лигаво - барбекю сред природата Tongue
kire Wrote:Дали след като мене голямото ни събитие в началото на идния месец(Общо Събрание и Национална Среща) ,да не организираме съвместно мероприятие с Клуб Форд за района на София...,като моята идея е Пейнтбол Big Grin ,или нещо по лигаво - барбекю сред природата Tongue
Кире, барбекюто хич не е лигаво според мен...това си е чист професионализъм! :mrgreen:
Идеята за пейнтбол също е много добра. Може първо да отидем да се пуцаме, и след като се изморим и огладнеем, да се заемем с по-сериозната част Tongue
Форд, какво мислите за предложенията на председателя ни?
Много добра идея, Яворчо!!!
Ние малко се разграничихме от Форд като марка през последните години, но в България Мото Пфое здраво дъжат фронта и не се пускат от Волво. Добре е дружбата и на форумно ниво да продължи!
Хубаво, би било да имаме подбни съвместни мероприятия с повече клубове, а не само с колегите от Форд.

Още веднъж, поздравления за усилията!
И така колеги и приятели...темата за срещата с Форд (в София като за начало) май се пораздвижи в желаната посока.
<!-- m --><a class="postlink" href="http://clubford.org/forum/viewtopic.php?f=3&t=68500&p=500389#p500389">http://clubford.org/forum/viewtopic.php ... 89#p500389</a><!-- m -->

Очаквам вашите предложения и желания за мястото и датата на престоящата среща.
Аз ще отида на срещата им тази Неделя, и ако до тогава сме обсъдили нашите идеи, ще мога да ги споделя с Форд.
Така че, нека видя какво и къде ви се прави с "братчедите" от Форд клуба ;-)

Моята идея е BBQ някъде по Витоша. Като място - сещам се за големите поляни при Офелиите (по пътя за златните мостове). А като дата - последната Неделя от месец Юли ;-) Може примерно да се видим ние към 12:00 (по обичай), и след това дружно в колона да отидем на избраното местенце, и да се захващаме със сериозните неща ;-)

Който има други идеи - да ги казва, че ей го къде е 27-ми ;-)

Поздрави,
Явор
Браво! И аз бих се присъединил за така инициатива, но пустите му километри! Smile

Яворе ти да не би нещо с мацката от Форд, a buddy? Wink

Поздрави
JMI Wrote:...
Яворе ти да не би нещо с мацката от Форд, a buddy? Wink

Поздрави
Не, buddy.
Мацка е на един много близък приятел. Колеги сме само с нея...и в работата, и вече из клубните среди.
Smile
Yankov Wrote:
JMI Wrote:...
Яворе ти да не би нещо с мацката от Форд, a buddy? Wink

Поздрави
Не, buddy.
Мацка е на един много близък приятел. Колеги сме само с нея...и в работата, и вече из клубните среди.
Smile

Просто се пошегувах! Smile
За мацката може да се степаме. Обаче след барбекюто. Big Grin

Нещо се омазах с регистрацията и мейлите ми, та чак сега се включвам и тук.

Та здравейте и от мен!
MadFord Wrote:За мацката може да се степаме. Обаче след барбекюто. Big Grin

Нещо се омазах с регистрацията и мейлите ми, та чак сега се включвам и тук.

Та здравейте и от мен!
Здрасти и добре дошъл!!
Нема да се тепаме, ей...най-много за наденицата... :mrgreen:
Я сега кажи ти...кой си, от къде си...

Поздрави.
;-)
Pages: 1 2 3