Волво Клуб - България

Full Version: Да се похваля с нова придобивка, Volvo V50, 2.4 D5.
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2
Колега, честито! Виждам,че сме почти "съграждани" ! Сега остава да качиш няколко снимки, та като те засека в Пловдив, да надувам клаксона!

Между другото, хубав избор за двигател за това купе! Забелязал съм,че в БГ за V50 повечето са 2.0D или по-слаби дори.. D5 си е направо попадение!
Малко бях забравил, че трябва да кача няколко обещани снимки на новото ми Volvo V50 D5. Регистрацията е ВТ, но колата е повече из Пловдивските тепета... Big Grin Снимките са от Созопол...
Браво, само попътен вятър, но дори и да е насрещен колата е бързо бягаща! Wink
Честито. С любимите ми джанти "Zaurak" - от кога си тъся таквиз.
zmiko Wrote:Честито. С любимите ми джанти "Zaurak" - от кога си тъся таквиз.

Ела си напазарувай тук! Има ги в изобилие.

Поздрави
Страхотна, браво голям скок, първо е комби и второ дизел! Никакви грижи, милион километри!
Благодаря за пожеланията! Да ви се връщат, тъпкано...
Честито и от мен, макар и на патерици... Дано все пак надживееш возилото, да не става обратното (в рамките на шегата, разбира се)... Да му се радваш много време, да нямаш никакви проблеми и... Дано да ти е по силите данъкът на тази кола, след тези нови ставки, дето оня смотаняк ни ги натресе, в следствие на което превърна хубавия ни град в още по-непривлекателно място за живот и правене на бизнес... Но ще го преживеем и тоя, и тъпотиите му. Още веднъж - Честито!
Pages: 1 2