Волво Клуб - България

Full Version: ЧЕСТИТА 8- ма ГОДИШНИНА ВОЛВО КЛУБ БЪЛГАРИЯ!
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2
9 Юли 2014
На тази дата преди точно 8 години се проведе Учредителното събрание на бъдещия Волво клуб България.
На тази дата се роди Волво клуба.
На тази дата малка група ентусиасти, собственици на автомобили с марката Волво се събраха и решиха да дадат началото на едно малко и сплотено общество.
Тяхната цел беше взаимопомощ, колегиалност, разбирателство.
Също така и популяризиране на марката Волво.
Измежду тях бяха хора като Мишел, Димо, Събин, Ефри, Васко Кеспанок, Дъмфри, Тони волво фен, Калоян Униката, Жоро Гъргата, Боби Костов, Терзиев, Сашо S40, Емето …..
Беше лятото на 2006 година.

ЧЕСТИТА 8- ма ГОДИШНИНА ВОЛВО КЛУБ БЪЛГАРИЯ!
Честита годишнина!

Колко от изброените хора членуват в клуба, днес? Възможно ли е, да се обеденим и сглобим парченцата, които липсват от години за един по- добър Волво клуб България? Smile
JMI Wrote:Честита годишнина!

Колко от изброените хора членуват в клуба, днес? Възможно ли е, да се обеденим и сглобим парченцата, които липсват от години за един по- добър Волво клуб България? Smile

Честито и от мен!
В тази връзка - колега JMI - ти кога ще станеш оранжев? Smile
bell Wrote:
JMI Wrote:Честита годишнина!

Колко от изброените хора членуват в клуба, днес? Възможно ли е, да се обеденим и сглобим парченцата, които липсват от години за един по- добър Волво клуб България? Smile

Честито и от мен!
В тази връзка - колега JMI - ти кога ще станеш оранжев? Smile

Работя по въпроса, а сега имам добро основание. След около седмица до две се надявам, дано да не се обърка нещо. Smile
Честита годишнина и от мен.
Да са живи и здрави всички членове на клуба - основатели, бивши, настоящи и бъдещи.
Честита да е. 8-)
Честито и от мен , на всички настоящи, бивши и бъдещи членове на Волвоклуб България!
В този клуб срещнах много приятели !
Надявам се и занапред да е така, нека всеки и всичко което ни обединява да пребъде !
Честито на основателите и на всички бивши , настоящи и бъдещи членове на Волво Клуб България ! Нека да намерим това което ни обединява ! Съединението прави силата !
Честита да е!
ПП.:Черешката на тортата къде е?
Wink
Честит празник на всички който имат в себе си частица от волво идеята за да бъдем заедно навсякъде и да си помагаме.
Честит празник на всички който положиха своя труд за да ни има.
Честито, и нека "колелото" продължи да се върти. :-)
Pages: 1 2