Волво Клуб - България

Full Version: Проблем с пета предавка Volvo 244
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Здравейте, имам проблем с петата предавка - не се включва. Ще съм благодарен за съвети и мнения по темата.
Ако дадеш повече информация за колата ще е по-лесно да ти се помогне .
Ако е с оувърдрайв, първо прегледай електрическата част. При мен два пъти се оказа там проблема. Може да се е прекъснал кабел към кутията, да се е измъкнала кабелна обувка или да е заминало релето. Лошо е ако проблема е в самия съединител на ОВ.
Благодаря за съветите! Оказа се, че колата е изгнила, затова кърпежът й е с предимство.
Иначе е Volvo 244, 1982 г., дизел, с двигател на Фолксваген. Купих я от Монтана.
Една бежова ли е Smile И аз исках да я купя, но имам три такива дизела и ти си ме спасил от поредния Smile Имам идеално купе, ако ти се занимава да си прехвърляш всичко.
Да, тази кола е Smile Замислил съм да я спретна като рокаджийска - нова тапицерия, метални дръжки, а на задната кора - метален надпис "rock'n'roll" . Иначе, по-нататък, ще ми трябва преден десен фар, предна дясна облегалка и ,може би, табло, защото моето е напукано. И извинение за късното включване - жена ми пише от мое име и трудно намира време Smile