Волво Клуб - България

Full Version: Волво-кътче в София
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3
Привет колеги и приятели!
Една идея искам да споделя с вас...

Какво е вашето мнение по въпроса - да си обособим Волво-кът/спот...или за някои но не и за мен - "седалище" (за София като начало), който ще си знаем че си е нашето място. И на това място ще се събираме в добри и лоши моменти, ще си пием кафенцето сутрин, или ще си пием биричка вечер...докато си оглеждаме хубавите Волваци ;-)
Главната идея - да поразчупим малко асоциализацията, която се явява като страничен д/ефект на интернет-общуването...а и трябва да имаме "резервен план" ако някой ден форума има технически проблеми. Все пак, клуба и форума са си "живи" с хората, а интернет ни помага с удобствата, които ни предлага за общуване от работата, вкъщи...или от другия край на планетата.
При наличие на желание, идеята може да си я развием за в бъдеще...като например да говорим със собственика на въпросното място да си сложим логото на клуба, знаменца...да си спечелим отстъпки...и т.н.
Мястото...мисля че може да бъде всичко, което поискаме. Библиотека, бирария, кръчма, Мото Пфое, та дори и баничарница. Само да се знае, че е нашето си място, и че ще го посещават сериозни господа...както предполага марката, която сме избрали всички ние ;-)
Който има желание да се осъществи тоз "проект", нека сподели мнение...и нека предложи местенце.
Като/ако съберем идеи, ще пуснем гласуване, и местенцето с най-много спечелени гласове ще се зарадва на първото дружно посещение ;-)

И тъй като аз съм заинтересован, споделям мнението си и номинирам "ИКЕА". Хем е "Шведска" територия, хем е голяма (паркинг и ристоранте), хем ще можем да си каним и гости (от Сааб примерно).

Очаквам вашите мнения.
Поздрави,
Янков
Wink
Ей не се стърпя да ми откраднеш идеята .....
Допада ми! Макар и да не съм убеден, че ИКЕА е идеалното място (не става за пиене на бира вечер) към момента не мога да предложа по-добро Smile
П.П. Facebook много ме е разглезелил - прекарах 5 мин да търся бутон "Like"
npackoBko Wrote:Ей не се стърпя да ми откраднеш идеята .....

Yankov Wrote:Една идея искам да споделя с вас...

Миро, не виждам да си е присвоил идеята ти като своя Wink

Както и да е ... аз съм ЗА това предложение, независимо чия е идеята.
ИКЕА е добро място, но зимата е много студено - става течение на паркинга и трябва да помислим и за това Idea
Аз лично бих предложил кръчмата "Братчедите" - има голям паркинг, пие се бира ... и т.н., както и някоя голяма бензиностанция, с възможност за консумация на напитки. Пример - OMV на Драган Цанков - голям паркинг, детски кът и т.н. Въпреки че тази верига ми е много противна, условията за събиране са добри. На доста бензиностанции по Околовръстен път се събират други клубове, мотористи, затова не ги давам тях като предложение.
Може и да е някой ШЕЛ, но трябва да има голям паркинг.
В крайна сметка ще съберем предложенията тук и после Янков ще направи анкета, на която да гласуват всички, защото много хора ще четат и чакат да се вземе някакво решение, без да се включват активно Wink
Поздрави!
Приветствам идеята. За съжаление за сега ми е почти невъзможно да се включа в подобно мероприятие /с жена ми гледаме болен близък човек/. Като идея ми хрумва един наскоро отворен спортен център на Симеоновско шосе - подминава се надлеза на околовръстното и на около 150 метра в ляво - има голям и детски басейн, люлки, детски кът, ресторант около тях, игрища за футбол, голям собствен безплатен паркинг и т.н. Собствениците му са гърци, но за момента цените не са бомбастични.
npackoBko Wrote:Ей не се стърпя да ми откраднеш идеята .....
Ако ще си говорим за идеята - основата постави Тайгъра, за което му благодаря! Идеята е много добра, затова аз я "поукрасих" и споделих, за да можем всички да се възползваме от нея, а не да остане само проблясък.
Според мен ще е по-важно да се съсредоточим към целта на идеята ;-)

Поздрави!
Dodo 155 Wrote:[Пример - OMV на Драган Цанков - голям паркинг, детски кът и т.н.
:lol: някой гледа да му е по близко Smile Smile
p.s. Леко си минал от градушката, вчера се загледах, на мен 50 метра по встрани , на пежото тавана е като кора за яйца Smile
Yankov Wrote:
npackoBko Wrote:Ей не се стърпя да ми откраднеш идеята .....
Ако ще си говорим за идеята - основата постави Тайгъра, за което му благодаря! Идеята е много добра, затова аз я "поукрасих" и споделих, за да можем всички да се възползваме от нея, а не да остане само проблясък.
Според мен ще е по-важно да се съсредоточим към целта на идеята ;-)

Поздрави!
Истината е, че идеята е на Прасковата, това никой не го отрича, аз ти я споменах, защото Вие в София можете и имате сили да я осъществите. При нас във Варна зацикли. :roll:
STEW Wrote:Приветствам идеята. За съжаление за сега ми е почти невъзможно да се включа в подобно мероприятие /с жена ми гледаме болен близък човек/. Като идея ми хрумва един наскоро отворен спортен център на Симеоновско шосе - подминава се надлеза на околовръстното и на около 150 метра в ляво - има голям и детски басейн, люлки, детски кът, ресторант около тях, игрища за футбол, голям собствен безплатен паркинг и т.н. Собствениците му са гърци, но за момента цените не са бомбастични.
Това звучи много добре Idea
Няма значение собствениците, важното е да има условия и поносими цени Wink
Ако не ме домързи този уикенд, ще се разходя да го поогледам.

stefi_pavlov Wrote:
Dodo 155 Wrote:[Пример - OMV на Драган Цанков - голям паркинг, детски кът и т.н.
:lol: някой гледа да му е по близко Smile Smile
p.s. Леко си минал от градушката, вчера се загледах, на мен 50 метра по встрани , на пежото тавана е като кора за яйца Smile
OMV го давам като пример, иначе има по-готини места ... тази верига я избягвам всячески Wink
LukOil на излизане от София посока Пловдив е идеален вариант, но колегите без винетки няма да могат да го посещават - след караулката е.
Иначе там има много голям паркинг, заведение ... идеално за посочената тема условия.

Да, разминал съм се по-леко, но нямам ламарина без да е накълвана, счупен стоп и лайсните около стъклата. Да, може би е по-малко от други коли (все пак е шведска ламарина :mrgreen: ), но ми е гадно да го гледам Sad
Dodo 155 Wrote:LukOil на излизане от София посока Пловдив е идеален вариант, но колегите без винетки няма да могат да го посещават - след караулката е.
Иначе там има много голям паркинг, заведение ... идеално за посочената тема условия.
преди може би 3-4 месеца даваха един репортаж как една жена пътува от Равно поле без винетка, и даваха и патрулите на карулката, че едва ли не от моста ( за Равно Поле) трябва винетка, не съм се заглеждал за знаци, но ако е така може да се обърне след това посоката без да е необходима винетка
Pages: 1 2 3