Волво Клуб - България

Full Version: Volvo C30 Kinetic
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4
хора днеска е деня като я взема ще я снимам и ще ги кача снимките

Р.S. някой да иска котенце ,че снощи котката ми роди 4-ри подарявам ги Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin
хора днеска е деня като я взема ще я снимам и ще ги кача снимките

Р.S. някой да иска котенце ,че снощи котката ми роди 4-ри подарявам ги Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin
lanhol Wrote:хора днеска е деня като я взема ще я снимам и ще ги кача снимките

Р.S. някой да иска котенце ,че снощи котката ми роди 4-ри подарявам ги Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin
Очакваме го с нетърпение Smile
lanhol Wrote:хора днеска е деня като я взема ще я снимам и ще ги кача снимките

Р.S. някой да иска котенце ,че снощи котката ми роди 4-ри подарявам ги Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin
Очакваме го с нетърпение Smile
eTo Я
eTo Я
Мале, колко е красива!
Дано те направи много, много щастлив с всичко, което ще ти донесе!
Мале, колко е красива!
Дано те направи много, много щастлив с всичко, което ще ти донесе!
Мдаааа,много е добро Smile Само едно питане имам:
На втората снимка се подава женски крак - колко доплащаш за него или е към стандартното оборудване? Big Grin И само един ли е или са комплект Big Grin Big Grin Big Grin
Ей, със здраве да си я караш и нито едно произшествие да не те застига!
Мдаааа,много е добро Smile Само едно питане имам:
На втората снимка се подава женски крак - колко доплащаш за него или е към стандартното оборудване? Big Grin И само един ли е или са комплект Big Grin Big Grin Big Grin
Ей, със здраве да си я караш и нито едно произшествие да не те застига!
Pages: 1 2 3 4