Волво Клуб - България

Full Version: Среща - София 27.07.2014 + Анкета
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2
Здравейте колеги и приятели!
Наближава времето за обедна неделна среща в края на месеца...
Традиционно, срещите в София се провеждат на паркинга пред НИМ от 12:00 всяка последна неделя от месеца. Понякога срещи се правят и на паркинга на ИКЕА.
Пускам анкета за да се получи по-лесно за решение за часа и мястото, например... Освен, това, че всеки може да си каже мнението! Като, гласувалите със: "На друго място" или "По друго време", да споделят мотивите си! А, гласувалите "Имам алтернативно предложение", детайлно да го развият!
В анкетата давам по 2 възможности за които може да гласува потребител...
Здравейте и от мен!

Първо - благодаря на колегата Rostislav, че е пуснал темата за предстоящата среща на 27.07.2014г.
Тази среща обаче ще бъде малко по-различна от "традиционните". Естествено, традицията ще е спазена на макс, но за десерт ще има и допълнение ;-)
Ето и детайлите:
Срещата пред НИМ ще се състои на обичайното място, по обичайното време. Обаче, искам да апелирам всички да дойдат на време, защото като се съберем, ще тръгнем дружно в колона към Германския манастир. Там на поляните около манастира, ще се срещнем с Форд клуба, и ще си направим съвместната среща на клубовете под формата на барбекю, разходка из природата, и на кой каквото му се ще. Има достатъчно място за автомобилите, има и достатъчно място за да тичат децата.
Който иска да дойде, да си вземе най-любимото за този вид "туризъм" (топка, карти, одеяло, мръвки, репеленти заради насекомите...и т.н.) и да заповяда или пред НИМ, или направо на поляните! ;-)

Ето и малко информация за мястото, и упътване:
<!-- m --><a class="postlink" href="http://www.bulgariamonasteries.com/germanski_manastir.html">http://www.bulgariamonasteries.com/germ ... astir.html</a><!-- m -->

<!-- m --><a class="postlink" href="https://www.google.bg/maps/dir/42.6218895,23.4206585/%D0%93%D0%B5%D1%80%D0%BC%D0%B0%D0%BD%D1%81%D0%BA%D0%B8+%D0%BC%D0%B0%D0%BD%D0%B0%D1%81%D1%82%D0%B8%D1%80+%E2%80%9E%D0%A1%D0%B2%D0%B5%D1%82%D0%B8+%D0%98%D0%B2%D0%B0%D0%BD+%D0%A0%D0%B8%D0%BB%D1%81%D0%BA%D0%B8%E2%80%9C,+%D0%A1%D0%BE%D1%84%D0%B8%D1%8F/@42.6098727,23.4342197,14z/data=!4m8!4m7!1m0!1m5!1m1!1s0x40aa7e0e0253577d:0x816400828b43bfb3!2m2!1d23.44744!2d42.599106?hl=bg">https://www.google.bg/maps/dir/42.62188 ... 9106?hl=bg</a><!-- m -->

На кратко за упътването:
Стигате до Германския манастир (M), продължавате в дясно покрай манастира (малко е стръмен завоя (З), но е релефен асфалт, така че волваците няма да се изплашат), и след 50тина метра в дясно има отбивка (!). Отбивката се пада точно преди да завие "главния/асфалтовия" път, по който се движите.
Та, завивате на въпросната отбивка, и търсите вашето си място за паркиране ;-)
Ето и малко драсканица:
[attachment=38209]

Поздрави и до Неделя!
Явор
;-)
Ние ще отидем от рано на поляната,да запазим добрите места Smile . Ако някой има проблем с намирането нека да звъни.
Надявам се идеята за забавление да допадне на всички Wink

Поздрави!

п.п. мосю Белл може да докара тежката артилерия,с която да пробваме една новата мишена Tongue
Здравейте и от мен ! В неделя пак съм на работа , но ще се опитам да дойда пред НИМ колкото да се видим, а и да разгледаме колите си след градушката която ни връхлетя . След това ще бягам към работата и няма да имам възможност да ходя по поляните , иначе щеше да е хубаво ако имах повече време .
Mihov Wrote:...а и да разгледаме колите си след градушката която ни връхлетя...

Хич не е за гледане това... :?
Здравейте колеги,
ако е възможно и аз бих желал да се присъединя към участниците в срещата. Ще ми е за първи път тук в София, но ще се радвам да се запознаем.

П.С. Някой ще бъде ли със семейството (децата) или не? ... А дали ще има някой с XC-70, че са ме обладали едни терзания напоследък ..? :oops:
volvo_V40 Wrote:Здравейте колеги,
ако е възможно и аз бих желал да се присъединя към участниците в срещата. Ще ми е за първи път тук в София, но ще се радвам да се запознаем.

П.С. Някой ще бъде ли със семейството (децата) или не? ... А дали ще има някой с XC-70, че са ме обладали едни терзания напоследък ..? :oops:

Господин председателя на ВКБ, може да облекчи терзанията ти частично, като се появи с неговата xc70-ка! Smile
JMI Wrote:
volvo_V40 Wrote:Здравейте колеги,
ако е възможно и аз бих желал да се присъединя към участниците в срещата. Ще ми е за първи път тук в София, но ще се радвам да се запознаем.

П.С. Някой ще бъде ли със семейството (децата) или не? ... А дали ще има някой с XC-70, че са ме обладали едни терзания напоследък ..? :oops:

Господин председателя на ВКБ, може да облекчи терзанията ти частично, като се появи с неговата xc70-ка! Smile
С най-голям кеф!
Мислех си с кораба да се появя, обаче щом се налага, вземам комбито ;-)
Само че моята е дъртичка, на господин JMI е мнооого красиво XC70-то! Даже съм си го класирал като най-красивото, което съм виждал. А аз много харесвам точно този модел от всички кросоувъри на пазара!

@ колега "volvo_V40", тъй знам какво е да ходиш за първи път на подобна среща, където виждаш едни лица, чуваш едни имена...но не ги свързваш с прякорите, зад които ги познаваш във форума, имам едно предложение за теб: Видиш ли XC70 (тъмно сиво), идвай направо при него. Обикновено около него стърча аз. Та, ако по някакъв начин се разпознаем, после е лесно. Ще те запозная с народа ;-)
Чакаме те! ;-)

@ колега JMI, имам питане аз към Вас - кога ще се появите на нашите срещи?
Въпросът е сериозен, важен и не търпи отказ ;-)

Поздрави!
Янков
Благодаря Ви много за колеги, ще се появя задължително!
Колега Янков, ще се радвам много да се запознаем лично, ще гледам внимателно за XC-то! Smile
Добро утро! От 12 ли ще се събирате на НИМ? Има някви мрачни прогнози да въли и гърми следобеда, та се чудехме дали на се качим по-рано. Може фордаджии да се присъединят към вас на НИМ, да не се учудвате ако се присламчи някой Wink
Pages: 1 2