Волво Клуб - България

Full Version: Инфо за чистачки?
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2
От къде си купувате предните чистачки, че като гледам захващането не е от най разпространеното, а и цената в МП им е соленичка?
Аз лично - от МП, издържат ми поне 3 години. Всяка есен ги почиствам с глицерин и до сега нямам проблем с перата.
Влади ми поръча от eBay, мисля... :-)
Цената беше мноооого добра!
Поздрави!
От Практикер. Те са представители на Бош към 7-8 лв. бройката. Всяка есен когато започнат дъждовете сменям с нови. Спорен мен така е най-добре.
Nedelchev_1 Wrote:От Практикер. Те са представители на Бош към 7-8 лв. бройката. Всяка есен когато започнат дъждовете сменям с нови. Спорен мен така е най-добре.
Да, но след 2006 год. са с друг захват и се водят тип "банан" Wink
Комплектът го взе последно от "Киров" за 87 лв. с отстъпката, но след близо 12 месеца започнаха да мажат ... сега чакам оригинални, ама от И-бей, защото МП малко се пооливат с някои цени Wink
Поздрави!
Колко точно се оливат в МП? Сигурно е стабилно...но искам и аз да се облещя Big Grin
Питам, защото възнамерявам да си сменя и моите. Оригинални са и си чистят перфектно, но са избелели и ме дразнят как изглеждат. Кой знае на колко зими и колко лета са...

Поздрави.
Yankov Wrote:Колко точно се оливат в МП? Сигурно е стабилно...но искам и аз да се облещя Big Grin
Питам, защото възнамерявам да си сменя и моите. Оригинални са и си чистят перфектно, но са избелели и ме дразнят как изглеждат. Кой знае на колко зими и колко лета са...

Поздрави.

Ще ти вземем от тук директно от Волво, като дойдеш и ще си ги пратиш към България с куриерите за 0,50p на килограм! Smile
По спомен са около 120 лв.
STEW Wrote:По спомен са около 120 лв.
Влади ми ги поръча за 80 лв. По спомен...
По един линк, от Ибей, на никого няма да е излишен, за genuine разбира се говорим Wink
Pages: 1 2