Волво Клуб - България

Full Version: Футбол, тенис, волейбол и други спортове с приятели
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8
Сигурен съм, че ще се включат още хора! Дерзайте момчета.
Здравейте!

След като изпратихме старата година само с добри намерения, мисля, че е време да претворим идеите в дела!
В тази връзка - има ли желаещи за тенис на маса?
Да сформираме отбор и да хвърлим ръкавицата на Фордовете? А защо не и на други автоклубове?

Поздрави и очаквам включване Big Grin


Започвам да действам по т.2 от една друга тема Wink
Аз сам на линия, но ми трябва малко упражнение, че отдавна не съм играл.
Аз също бих се включил,стига да съм свободен Smile
Това с упражнението може да се уреди Big Grin
Проучил съм доста места, където може да се играе - само кажете кога ви е удобно.
Тази неделя,преди обяд..? Big Grin
На мен също събота или неделя ми е удобно.
Привет, аз като видна футболистка Big Grin играя ролята на мениджър и връзка между двата клуба за организиране на футболно мероприятие. При нас се събраха хората:
blajkoi Wrote:
ender Wrote:
madboy Wrote:1. kito (делници от 19:00 часа нататък съм ОК, събота и неделя ми е възможно почти по всяко време)
2. Любо (и аз съм спочти същия график - делници от 19:00 часа нататък съм ОК (без Понеделник), събота и неделя ми е възможно почти по всяко време)
3.madboy - понеделник, сряда, петък и след 19,00 (понякога и събота)
4. ender - делници от 19:00 часа нататък съм ОК (без понеделник и сряда), събота и неделя ми е възможно почти по всяко време
5 i 6. Двама сме, всеки ден след 21ч можем, през останалите дни ако е с 1ден по-рано можем и след 15ч. без неделя и понеделник.

Възможните дни/часове са понеделник, сряда и петък след 19ч.
Остана да кажете терен (при нас предложенията са - балона под ИКЕА, игрищата зад Арена Армеец) и дали събрахте футболен отбор Wink
Колеги, ръкавицата е хвърлена, ще отговориме ли?
Еми да,ма сме онли 3-ма. Smile
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8