Волво Клуб - България

Full Version: София-Варна от къде?
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3
Здравейте колеги,препоръчайте маршут София-Варна.
Ще пътувам рано сутрин,и се колебая АМ Хемус или АМ Тракия и през Бургас или Айтос :?: :?: :?:
Хемус - Търново - Хемус.
Cavalera Wrote:Хемус - Търново - Хемус.
+1,
около 4 часа и половина е пътя с умерено спряо ограниченията каране.
bg_tiger1978 Wrote:
Cavalera Wrote:Хемус - Търново - Хемус.
+1,
около 4 часа и половина е пътя с умерено спряо ограниченията каране.
Мдаа,и аз така си мислех,сега ако ми кажете някое хубаво плажче около Балчик Big Grin Big Grin Big Grin
Крапец!!!
Камери:
Шел - Микре
Петрол - Малиново
Лукойл - преди Търново
Може да има и други...
Cavalera Wrote:Крапец!!!
Мерси,ще го посетим със сигорност Smile
Казаха ми,че на Кранево бил много хубав плажа,също и Болата
Cavalera Wrote:Камери:
Шел - Микре
Петрол - Малиново
Лукойл - преди Търново
Може да има и други...
Имам навигация с POI за камерите
Благодарско Smile
valio.com Wrote:Здравейте колеги,препоръчайте маршут София-Варна.
Ще пътувам рано сутрин,и се колебая АМ Хемус или АМ Тракия и през Бургас или Айтос :?: :?: :?:

София - Пловдив /бира/ - Стара Загора / бира/ - Бургас /бира /.... от там вече е все едно Big Grin :mrgreen: :lol:
valio.com Wrote:Здравейте колеги,препоръчайте маршут София-Варна.
Ще пътувам рано сутрин,и се колебая АМ Хемус или АМ Тракия и през Бургас или Айтос :?: :?: :?:

Няколко пъти поред го минавам през Тракия - Карнобат - Ришки проход - Шумен. Като километри е едно 100 км отгоре. Като време до Карнобат може да се вземе за 2 часа и 30 мин, после час и малко до Шумен в зависимост от трафика и после още 40 мин до Варна. Като цяло, като време е еднакво почти, като километри и бензин е повече. Бонуса е, че само около 100 км не си на магистрала и не се затормозяваш толкова.
Pages: 1 2 3