Волво Клуб - България

Full Version: Среща - София 31.08.2014
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2
Привет на всички!

Това е поканата към всички, които имат желание и възможност да дойдат на таз-месечната софийска Волво-среща.
Тя ще се състои на 31.08.2014 от 12:00ч. на паркинга пред НИМ, обичайно Smile

Очакваме ви!
;-)

Поздрави,
Явор
Там сме Smile
А аз имам една идея - като се сберем пред НИМ ,после да отскочим до Парадайз на увеселителния етаж. Има и за хапване, и забавления разни- билярд, боулинг и др. такива. И тенис масите са там, така че кой каквото му харесва. Е, пейнтбол няма ,ама Кире ще изтърпи някак си Big Grin
profyt Wrote:А аз имам една идея - като се сберем пред НИМ ,после да отскочим до Парадайз на увеселителния етаж. Има и за хапване, и забавления разни- билярд, боулинг и др. такива. И тенис масите са там, така че кой каквото му харесва. Е, пейнтбол няма ,ама Кире ще изтърпи някак си Big Grin
Емо, много хубава идея!
Но, след като видях какво се случи миналия път...предлагам предложенията за сбирки след срещата, да ги обсъдим на самата среща Smile

Поздрави и хубав Петък!
Явор
Колеги, до колко часа може да се засече Волво пред НИМ, или по кое време мислите да сте в Парадайз?
Пратете един телефон на ЛС( номер де), най-добре да е колегата profyt, да звънна ако нещо успея за тази неделя. Има някаква минимална вероятност за един тенис. Ако му стиска, разбира се. Big Grin
Така ме уплаши, няма да мога да спя тази нощ! Confusedhock:
Ти само ела, пък ще видим кой-кого! Big Grin
Имаш Л.С.
profyt Wrote:А аз имам една идея - като се сберем пред НИМ ,после да отскочим до Парадайз на увеселителния етаж. Има и за хапване, и забавления разни- билярд, боулинг и др. такива. И тенис масите са там, така че кой каквото му харесва. Е, пейнтбол няма ,ама Кире ще изтърпи някак си Big Grin

Кире ще се задоволи с билярд Big Grin
И малко снимков матрЯл от вчерашното събитие

[Image: 033939929.jpg?r=0]

[Image: 033939930.jpg?r=0]

[Image: 033939935.jpg?r=0]

[Image: 033939944.jpg?r=0]

[Image: 033939945.jpg?r=0]

[Image: 033939950.jpg?r=0]

[Image: 033939953.jpg?r=0]

[Image: 033939960.jpg?r=0]
Като гледам последната снимка си мисля , че аз като виден варненски тюлен и "ексхибиционист", веднагически бих се съблякъл гол до кръста , за да не закача тъй важната топка номер 8 с фланелката си...
Макар след това да настанат масови безредици и самоубийства в билярдната зала..... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
На срещата пред НИМ присъства и един нов почитател на марката който прие поканата ми и взе, че дойде . Нов за нас , иначе човека отдавна кара Волво и е притежател даже на две машини .
Някой запозна ли се с него ?
Дано да го видим и на някоя друга среща , нали целта е клуба да расте и да се забавляваме ! Smile
Pages: 1 2