Волво Клуб - България

Full Version: Варненска среща - 07.09. 2014. Да си сравним загара.
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2
Ха да видим кой е хванал най много тен от горещото лято. Мястото е ясно. Часът също .
Всъщност мястото и часът са известни само на тези , които досега са идвали поне на една Варненска среща !
Sad И този път ще пропуснем . Жалко но няма да сме във Варна .
Една приятна за мен , но много скромна и лошо организирана среща приятели .
Вземете си бележка!
Поздрави
На организаторите да се издърпат ушичките и следващият път всички виновни с извинителни бележки от нетъркалящи се бутилки :lol:
Той организатора забрави да се върне от плажа,докато събираше странен загар.
А Мевдулин не успя да излезе на време от солариума,наваксвайки с тена...
:mrgreen:
Абе не знам още кви ще ги измъдрите, ама някак си несериозно ми звучи някой да пусне тема и въобще да не се появи /знам го от личен опит/ и после поне едно извинение да не напише.
Митко, целта на пускане на теми е да се присъства на тях, като се укаже естествено часа и мястото на събитието, а не Здравко да отбива номера, заради всички ни!
Поздрави!
Според мен грешката е в заглавието на темата!Какъв загар ,какви 5 лева?!? На всички е ясно ,че варненци се познаваме по това,че просто ......НЯМАМЕ тен :lol: Е кой ще е тоз лудия дето ще се появи на ,,ТЕРАПИУМА,, и ще каже:,,ето на.. : вижте кой не е ходил на планина това лято :?: :lol: Big Grin :lol:
Аааа, не знам за вас, но ние със Севдо си спретнахме една ивайловградска среща :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Ето го и дългоочакваното "Извинявайте" :oops: .
Наистина се разсеях и закъснях от разходка в морската с семейството и приятели . И аз съжалявам че не успях да дойда . Явно почти всички ги е досрамяло да покажат тена си!

послепис;
Бележка взета.
Pages: 1 2