Волво Клуб - България

Full Version: Среща Стара Загора - 14.09.2014г.
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Леееееееекинко Big Grin позакъсняла тема, но какво пък който дойде ще си изкара готино в компания с приятели. Smile

Паркинга на стадион Берое от 12:30ч.
Във уречения час и място и сам войнът беше войн ...

п.п. Вярно че аз малко късно се сетих да пусна темата, но може следващия път и някой фен да ме изпревари.

Стига да иска. Wink
Колегите от Стара Загора се изложиха, как може само Станчо да присъства на срещата?!
Всеки град трябва да се стреми да бъде за пример сред другите градове със сбирките и действията си ;-)
Надявам се, следващия месец да се съберат повече хора. Най-малкото защото идва "конкурсът" за календари, а никак няма да е добре Стара Загора да не заслужи мястото си в него.
Така че колеги...очаквам най-хубавата Старозагорска снимка следващия месец ;-)

Поздрави и приятна вечер!
Явор
Smile
Съвсем не са се изложили Яворе, дори вчера вечерта бяхме заедно на поправителен и си изкарахме много добре !

Smile Wink
Тази вечер се поправихме отново,макар и да имаше липси Wink
Абе дето се вика поправителни да има ... ;-)

Аз мисля да се поправим и другата седмица в София, а вие какво ще кажете ?
Аааа този състав на комисията по поправителните ми е известен !
Много добре съм се чувствал на изпитите пред тази комисия - те в крайна сметка са достатъчно алкохолно подкупни и мохабедо-инициативни и оценките са били доста високи....
Нека Монката да разкаже за Румънския слънчоглед и да каже защо е толкова известен.... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
А аз предлагам traffic да разкаже как е хващал октоподи докато беше в Тутракан ..., или не беше там ... :roll:

Може и какво е хващал ...
Наближава датата за поправителния, някакви предложения ?

Smile