Волво Клуб - България

Full Version: Среща София 28.09.2014
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4
Здравейте всички!
Идва време за поредната месечна среща в София, която трябва да се състои по традиция в последната неделя на м. септември,
т.е. на 28-ма дата. Тази година обаче тази дата съвпада с едно уникално събитие, което се надявам да се превърне в ежегодно такова, а именно http://soapbox.redbull.com/bg/bg#galeriya , което започва от 11.00. Подозирам, че ще е голяма веселба Big Grin
В тази връзка имам следното предложение :
Да променим малко часа на срещата - да се съберем в 10.00, дружно да го посетим и после - 14.00 ( или 14.30 )пред НИМ.
Какво ще кажете?
Пускам темата малко по-рано, за да има време за обсъждане.

Поздрави!

А пък на следващото може да участваме със собствен Soapbox :lol: Ще агитирам Вальо Кангалов да махне мАтора на Жабока! И ще ги размажем!
Браво, Емо!
Супер предложение!

Поздрави,
Явор
...даже трябва сериозно да се замислим - как да участваме и ние на следващото състезание ;-)
Може с реклама, а защо не и с отбор ;-)
Ще се нагърбя с идеята за един успешен проект в тази област ;-)

Btw...току що разбрах че имаме връзки там - организатора ;-)

Поздрави,
Явор
Съгласен, този път ще дойда (с автобус ако трябва, че пак колата няма да е на разположение) твърдо!Дано и другите приятели нямат против с промяната на часа! Поздрави и дотогава!
Аз съм ЗА!!!

Последно срещата е за 10:00 часа?
Dodo 155 Wrote:Аз съм ЗА!!!

Последно срещата е за 10:00 часа?
И аз съм ЗА !!!
Само не разбрах къде ще се събираме ?
На бул. Черни връх и или пред НИМ и ще се пуснем заедно до Черни връх.
За мястото на срещата ще се разберем, стига да ви допада идеята.
Сигурно ще има ограничение на движението около хотел Хемус заради мероприятието.
В този аспект предлагам всеки да си намери място за паркиране и да се срещнем примерно пред входа на музея " Земята и хората" в 10.15 ч
Ако има други предложения - споделяйте
Може да се паркира на паркинга в мола до музея,да се пие по кафе и после пред входа ма музея.
Kangalov Wrote:Може да се паркира на паркинга в мола до музея,да се пие по кафе и после пред входа ма музея.
Най вероятно там ще е пълно, като знам колко мой познати и колеги ще ходят.
А пред НИМ дали ще се събирате и ако да, в колко часа последно? Питам ако случайно някой от нас решат направо там да наминат.
Pages: 1 2 3 4