Волво Клуб - България

Full Version: Купувам 940/960 V70,850 комби
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2
Издирвам читав екземпляр от посочените модели. Задължително комби, предимство са бензин с газ, бензин, релинги. Който има нещо подходящо и иска да се раздели с него да отправя предложения на ЛС Wink
Тигре, провери в Нова Загора се продаваше едно 940 бензиново с номер СТ 0363-- , запознах се със собственика преди няколко години тук във Варна , беше българин , женен за холандка . Имам спомен , че колата изглеждаше много добре и я караха предимно на дълъг път. Тя се продава доста отдавна и цената и беше около 2000 лв виж дали е актуална и дали са намалили парите , които искат...
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Знаю :mrgreen: за съжаление е дизел на 480хил км. :lol:
Да видях я сега , но проблема по скоро е че е автомат , тя и мойта е на такива километри и е била автомат , но преди мен са сложили ръчната кутия . Не се оплаквам от километрите , още много има да върви ....
Да,ама не, Big Grin същия агент се подвизава тук в форума с ник iliq и има още поне три коли които са за продан. В смисъл собственика вече отдавна мисля че не е този за който спомена Севдо. Дидо,звънни на посочения телефон и питай, ако не греша де, :roll: имаше и бензиново сребристо комби което беше много добро.
Ако е същия човек за когото си мисля бензинката не е пускана в мобилето за продан,но можеш да си опиташ късмета.

Wink
Станчо, мисля че си в грешка.
Преди две години на връщане от някъде засякох колата в Нова Загора. Спрях шофьора и след кратък разговор разбрах , че е някакъв роднина на собственика . На обявата е посочен съвсем правилно регион Сливен. Колата си е в Нова Загора. А регистрацията е от вашия град , защото този дето е женен за холандката е родом от Ст.Загора. Тя и колата е купена от Холандия .

Намерих една снимка :

[attachment=39547]

Познайте тоя със шортичките кой е....
Ицолетящияхоландец
Не ве Миро, това е Татииии ... :-)

Вероятно си прав Севдо,а и аз вдянах че на Илия колата мисля че беше тъмно зелена ...
А дали може да и се присади една ръчка на тая "катафалка" ?
Знам един Чавдар Воевода ги владее тия мурафети много успешно ... :-)
В смисъл ако си заслужава колицата иначе, а и понеже знам за подходящ донор.
Нъл знайш че и на мен мии мерак дизелово камионче кът твойту. :mrgreen:
mevdo Wrote:Да видях я сега , но проблема по скоро е че е автомат , тя и мойта е на такива километри и е била автомат , но преди мен са сложили ръчната кутия . Не се оплаквам от километрите , още много има да върви ....

Moята кола е бивш автомат !
Тез "мурафети" съм ги правил и аз многократно... :mrgreen:
mevdo Wrote:Намерих една снимка :

[ATTACHMENT NOT FOUND]

Познайте тоя със шортичките кой е....

Ей тоя много им разбираше :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Севдо, даже не помня какво сме и правили на тая кола :!: :!: :!:
Pages: 1 2