Волво Клуб - България

Full Version: Среща Стара Загора - 12.10.2014г.
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Заповядайте на среща в Стара Загора тази неделя от 12:30ч. Мястото е паркинга на стадион Берое.
Ще се радваме и на нови фенове и гости ако ни дойдат и за тях пуснам снимката от Гугъл за ориентир.
А за нас обичайните заподозрени остава задачката да измислим нещо интересно с което да разнообразим срещата. Wink


[attachment=39838]
Стига бе! Толкова ли сте оклюмали от пиенето преди изборите?
Аз самият нищо не обещавам, защото сам съм организатор на една туристическа среща на Узана в събота, но ако мога, ще се смъкна навреме. Преди малко се видях с Ивайло, каза, че ще се опита да дойде.
Този път ще съм на линия
И аз ще се опитам да дойда Smile
И аз съм на линия този път.
Сбирката на обичайните заподозрени ... Smile

[attachment=39914]

[attachment=39939]

[attachment=39937]
[attachment=39935]
[attachment=39933]
[attachment=39931]
[attachment=39929]
[attachment=39928]
[attachment=39925]
[attachment=39924]
[attachment=39921]
[attachment=39911]
[attachment=39920]
[attachment=39917]
[attachment=39916]


Изкарахме си добре в компания, а БатМан си хареса нов Батмобил ... Wink
Помпата за пръскалките на фаровете се търси, тя е за ХС 90 от 2004г.
Много поздрави на Старозагорската компания !
Гледам сбирката и си мисля , че ако не смятаме полу-националната среща на Езерото през далечната 2008 може би, на Берое май не съм идвал и трябва скоро да посетя града на липите , за да заредя емоционално изтерзаната си душа с една хубавая среща с вас приятели. Не се съмнявам , познавайки повечето от снимките , че е имало високо-интелектуални разговори за влиянието Румънския слънчоглед върху доброто настроение и как да направим така че Волво да почнат да вървят с бира Загорка !!!
Ела де, а аз щЪ светна къде правят най-добре свински ученЦа на скара, мезе за бира и вино познато само в нашия край.

Wink
Здравейте искам да попитам само кога ще има среща в Пловдив, ако бях влезнал няколко дена по-рано щях да дойда на срещата в Ст. Загора, от 2 години притежавам такава машинка и съм много доволен, но от няколко седмици съм активен тук в сайта Smile Поздрави на Всички Smile
Следи раздела.Всяка седмица и всеки месец някъде в БГ има срещи.Където Ти е удобно,винаги ще си добре дошъл.