Волво Клуб - България

Full Version: Откраднаха ми ключа.
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Здравейте, както се подразбира от заглавието на темата откраднаха ми ключа. Няма да изпадам в подробности беше на таблото. Притесненията са разбираеми нямам гараж. Какво според вас мога да направя, освен това да спя в колата с колът. Може ли да се препрограмира втория ключ да е на друга честота съответно и колата? Предлoжения от сорта на спи с кормилото не ме истройват Big Grin
Платен охраняем паркинг и после Каско, с един ключ, така поне ако те окрадат имаш застраховка, после мислиш за ново програмиране на ключ. Интересно всеки ден излизат в продавалника ключове за волво, нарязани за определена кола, от къде ли ги вземат :roll:
Отивай в МП, да го изтрият от паметта на колата. Иначе лошо.
В събота мисля, че има дежурни в Люлинското.
bg_tiger1978 Wrote:Интересно всеки ден излизат в продавалника ключове за волво, нарязани за определена кола, от къде ли ги вземат :roll:

И аз там си търсих старите галоши(гуми) като ми ги изнесоха от гаража, но безуспешно. Ако го пуснат в продажба няма да е веднага.