Волво Клуб - България

Full Version: Проблем със зареждането
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2
Здравейте Колеги, имам Volvo V50 2.0 d .. Преди два дни на таблото ми се появи червен триъгълник и светна акумолатора сле два дни каране само на работа акумолатора се сдуха...взех друг акумолато сложих го и още със слагането нещо не беше както трябва даваше доста искри но като затегнах гайките всичко се оправи,реших да направя едно кръгче и да проверя дали пак ще светне лампата по таблото ... след оклоло 1 километър каране светна лампата труъгълника и акумолатора и като отворих капака меришеш на изгорли кабели и пушеше при динамото махнах веднага акумолатора а кабелите направо пареха този за масата пареше повеч ..моля помогнете.
Напиши от къде си за да те пратим при точния човек.
Явно е , че сам неможеш да се справиш шом питаш тук .
Може и динамото е здало багажа ама..............знае ли човек .
Аз съм от Банско и не съм сигурен в това състояние дали е добре изобщо да слагам акумолатор и да паля колата...
Веднага ти казвам че е алтернатора. Лошо е че си го карал и може да си го изпържил тотално...
Иначе се сменя диодна плочка и/или реле регулатор. Ако сам си го ремонтираш ще ти излезе около 200лв.

Поздрави!
какво значи Алтернатор? .. и от къде мога да си го поръчам за да го сменим?...и къде точно се намира Алтернатора до Динамото ли е?
Динамо = Алтернатор ;-)
предположих че за Динамото стаба въпрос свалих за 20 мин трудничко беше...Дайте Кординати от къде мога да си взема Динамо ...Контакти или ако тука имаме Колеги които се занимават с Продажби на части...Мерси Предварително ...
Emo_ushev Wrote:предположих че за Динамото стаба въпрос свалих за 20 мин трудничко беше...Дайте Кординати от къде мога да си взема Динамо ...Контакти или ако тука имаме Колеги които се занимават с Продажби на части...Мерси Предварително ...
ЗАщо не звъннеш на Ники- nik_dob- И да се разберете да му го изпратиш да ти го отремонтира
Ето му и координатите <!-- l --><a class="postlink-local" href="http://www.volvoclub-bg.com/forum/viewtopic.php?f=21&t=26108">viewtopic.php?f=21&t=26108</a><!-- l -->
Yankov Wrote:Динамо = Алтернатор ;-)
А бе по принцип до някъде си прав, но не съвсем. И двете се генератори, но не са напълно еднакви Wink
bg_tiger1978 Wrote:
Yankov Wrote:Динамо = Алтернатор ;-)
А бе по принцип до някъде си прав, но не съвсем. И двете се генератори, но не са напълно еднакви Wink
И ти си прав Tongue
Трябваше да добавя "в случая"...но исках да съм максимално кратък и да не обърквам допълнително авторът ;-)

Поздрави.
Pages: 1 2