Волво Клуб - България

Full Version: Реглаж на фаровете при S60
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Здравейте, как се регулират фаровете на S60.
Интересен въпрос.
Под багажника има устройство, което автоматично ги регулира в зависимост от наклона на автомобила. Вероятно от там могат да се правят някакви реглажи или настройки. До колкото знам е някаква лостова система. Ако не сте запознат по-добре в оторизиран сервиз. Аз лично не бих експериментирал.
Успех.
На самите фарове има по 1 врътка отгоре и по една от страни. Не помня размера на камъка мисля, че 5 или 6мм е. А за точността на регулиране има някакви схеми на определено разстояние, срещу стена... Иначе в СБА за 10лв. и си готов.
gramov Wrote:На самите фарове има по 1 врътка отгоре и по една от страни. Не помня размера на камъка мисля, че 5 или 6мм е. А за точността на регулиране има някакви схеми на определено разстояние, срещу стена... Иначе в СБА за 10лв. и си готов.
Препоръчвам на колегата да си ги направи сам, във всички СБА или ГТП ги оставят малко по-ниско, явно не са добре тарирани или нивелирани уредите.
Ето я схемата ...
[attachment=40257]