Волво Клуб - България

Full Version: USB към AUX?
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2
Здравейте,

предполагам много от нас искат да си пускат директно музика от USB устройства. Опцията с FM transmitter не ми е любима, понеже качеството на звука драстично пада. На скоро разглеждах адаптер (кабел) от USB към AUX но пише, че аудио системата трябва да има AUX декодер система - " must be car AUX interface has read U disk function can be used to this kind of line". Някой запознат ли е и пробвал ли е с подобно нещо? Други препоръки за качествено прехвърляне на звук от USB към AUXa?

Колата е Волво V50 2008.

Благодаря,
ето така изглежда адаптерчето
Здравей, колега!
Колко струва това кабелче?
Аз имам AUX и бих пробвал, за да видя дали ще просвири флашка.
Не би имало причина да не става, ако колата има изнесен AUX.
Ако няма - потърси Tisho, за да ти каже какво може да се направи.
Поздрави!
AUX e аналогов аудио вход , с това кабелче едва ли ще стане . За твоята система няма ли YATOUR ?

<!-- m --><a class="postlink" href="http://bgcaraudio.com/prodykti_usb-interfeisi_marka-volvo.html">http://bgcaraudio.com/prodykti_usb-inte ... volvo.html</a><!-- m -->
кабелчето е долар и нещо в алиескпрес. Условието е аудио системата да има декодер за сигнала, тоест аудиото ще управлява флашката през AUXa. Не бях запознат с YATOUR, което изглежда като нещото, което ми трябва и ще го разгледам малко по в детайли.
От Алиекспрес се мяташ на посочената марка Yatour, само дето е на 1/2 цена там + 1 месец доставката. Има и БТ, което ти дава възможност да си включиш и телефона към колата а това си е важноооооо.
Варианта за теб е Yatour. Ако просто свържеш този кабел нищо няма да стане без да има някакъв вид контролери Smile
Екстра, гледам сега Яторите в алиекспрес, гледам за Волво има за доста модели радиа, сега ще погледна, кой е моят модел и дали ще стане. А инсталацията сложна ли е? мога ли сам да си я направя или трябва малко по-сериозен технически опит за монтаж?
Моето мнение от опит е,че ако държиш на по-качествен звук,вземи си grom.Ако се търси евтино решение-yatour.Разликата в цената е двойна,но за мен е оправдана.Grom поддържа по-големи флашки,cd text,превъртане и може да се свързва телефон с android от който да се пуска музика(има и приложение за по-лесно боравене в движение).Има модел и с блутут,а и качеството на звука е почти като от cd.Докато при по-евтиния yatour е по-скоро като от fm трансмитер(според мен).Имах yatour и го изтърпях точно един ден,след което го продадох и си взех grom audio.Монтажа и на двете е еднакъв.По-сложно е да си разглобиш колата и да стигнеш до нужното място,отколкото свързването на кабелите Big Grin
разгледах Грома, наистина изглежда нещотото което ми трябва, ще разгледам по София каде може да се намери подобно нещо, че в китайските сайтове има ятор, но не намерих Гром.
Pages: 1 2