Волво Клуб - България

Full Version: Въпрос относно вида на мотора
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Здравейте колеги!От скоро съм собственик на Волво в40,2000г.Мотора е 1.6,109 коня,80 кв.
Номер на двигателя - B4164S2.Въпросът ми е с какъв мотор е колата - Мицубиши,Рено,Форд или друг?
Понеже не намирам информация,моля ако някой знае да сподели.
shumana Wrote:Здравейте колеги!От скоро съм собственик на Волво в40,2000г.Мотора е 1.6,109 коня,80 кв.
Номер на двигателя - B4164S2.Въпросът ми е с какъв мотор е колата - Мицубиши,Рено,Форд или друг?
Понеже не намирам информация,моля ако някой знае да сподели.


http://en.wikipedia.org/wiki/Volvo_Modular_engine Wink
Tisho Wrote:
shumana Wrote:Здравейте колеги!От скоро съм собственик на Волво в40,2000г.Мотора е 1.6,109 коня,80 кв.
Номер на двигателя - B4164S2.Въпросът ми е с какъв мотор е колата - Мицубиши,Рено,Форд или друг?
Понеже не намирам информация,моля ако някой знае да сподели.


http://en.wikipedia.org/wiki/Volvo_Modular_engine Wink
Прочетох статията но не намерих точен отговор за точно този модел. :roll:
shumana Wrote:Прочетох статията но не намерих точен отговор за точно този модел. :roll:

Пише си го съвсем ясно.
Quote:The Volvo Modular engine is a family of straight-four, straight-five, and straight-six automobile piston engines produced from the first year Volvo 960 appeared with the B6304F engine (1990). It has an aluminium engine block and aluminium cylinder heads, uses fuel injection and has fracture-split forged steel connecting rods. All are built in Skövde, Sweden.

Мотора си е Волво отвсякъде.
Tisho Wrote:
shumana Wrote:Прочетох статията но не намерих точен отговор за точно този модел. :roll:

Пише си го съвсем ясно.
Quote:The Volvo Modular engine is a family of straight-four, straight-five, and straight-six automobile piston engines produced from the first year Volvo 960 appeared with the B6304F engine (1990). It has an aluminium engine block and aluminium cylinder heads, uses fuel injection and has fracture-split forged steel connecting rods. All are built in Skövde, Sweden.

Мотора си е Волво отвсякъде.
Благодаря за отговора 8-)