Волво Клуб - България

Full Version: Схема на ел. инсталацията на S60 D5 (pinout ECU)
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Здравейте, убих се да търся и нищо конкретно не намирам. Затова потърсих вашата помощ... Става въпрос за волво S60 2.4 D5 163коня 2003 година.
Трябва ми схема на електрическата инсталация на цялата кола. Еди кой си кабел какъв цвят е от къде тръгва и до къде отива. Най-вече ми трябват пин-овете на ЕКУ-то кой точно за какво е и какъв цвят е.
На много други коли намерих точно описание от сорта > Снимка на самото еку свалено (пинчетата), номерирани и написани от 1 до хх кой за какво е, къде е +, къде -, къде К линия, КАН и т.н. Това ме интересува някой може ли да ми помогне с тази информация?
Ето го и самото ЕКУ:
Ако ли пък има някоя програма където със сигурност ги има тези данни моля споделете с мен коя е тя. В аутодата има много подробно за АБС-а и за Климатроника, но за ЕКУ-то НЕ.
А забравих да добавя и какво ЕДИНСТВЕНО намерих, но ми е малко недостатъчно. Има 2 +са един - и еднин К-линия.
Само това ли са + и - към ЕКУ-то ??? + на контакт или някакъв друг няма ли?
Здравей колега.
От тук http://www.volvowiringdiagrams.com/?dir=...20Diagrams можеш да си свалиш пълните схеми за твоето волво - гледай годината. Няма смисъл да качвам само страницата с контролния модул, тъй като всичко е дадено с препратки.
Поздрави
Колега, изгключително много ти благодаря!