Волво Клуб - България

Full Version: Модераторите - плюсове и минуси
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4 5 6 7
Mihov Wrote:Бих предложил GT1 след като е толкова отворен и желае да стане модератор и има виждане по въпроса как трябва да се води форума , да му се гласува доверие и да почва да работи за всички , за да види лесно ли е ?

<!-- l --><a class="postlink-local" href="http://www.volvoclub-bg.com/forum/viewtopic.php?f=36&t=27326">viewtopic.php?f=36&t=27326</a><!-- l -->
kire Wrote:
Mihov Wrote:

Коко,модераторите в този Форум се назначават от Управителния Съвет на Волво Клуб България!
Така е от 2010 година,та и ще бъде. Управителния Съвет носи отговорност за Форума,затова той избира с кого да работи!
Времето когато GT назначаваше модератори отмина,и никога няма да се върне!
Това е.


п.п. не изчерпахме ли темета вече,или от тук насетне почва вакханалията???

Кире , това ми е ясно пак стигаме дотам , че Форума е на Хамлет и Мишо ( форума е на всички т.е. не си длъжен да си член на ВКБ за да ползваш форума ) => ВКБ е на гости във форума => УС на ВКБ избира модераторите => Модераторите не е задължително да са членове на ВКБ , но в случая всички до един са , дори има един който е модератор-член на УС на ВКБ ( нищо против него , само констатирам факта ) => Модераторите модерират форума който е на всички .
Е , като форума е на всички т.е. Клубари , Приятели и само "Форумни потребители" ( оцветени в синьо без удебелен шрифт - те са най-много ) , защо всички модератори до един са Клубари ?
Защо модераторите не са например - 2-ма от ВКБ , 2-ма от Приятели, 2-ма които са само Форумни потребители .
Според мен така ще е демократично .

P.S. ...айде сега пуканкоядците да почват... Smile
Михов,мога ли да стана модератор във форума на Терзиев или на клуб Приятели?
Обещавам да бъда безпристрастен и лоялен на Волво обществото.
Станахме за смях пред другите форуми.От най подреденият и спокойният се превърнахме в лудница.Някой отговорен да спре този цирк.
Mihov Wrote:
kire Wrote:
Mihov Wrote:

Коко,модераторите в този Форум се назначават от Управителния Съвет на Волво Клуб България!
Така е от 2010 година,та и ще бъде. Управителния Съвет носи отговорност за Форума,затова той избира с кого да работи!
Времето когато GT назначаваше модератори отмина,и никога няма да се върне!
Това е.


п.п. не изчерпахме ли темета вече,или от тук насетне почва вакханалията???

Кире , това ми е ясно пак стигаме дотам , че Форума е на Хамлет и Мишо ( форума е на всички т.е. не си длъжен да си член на ВКБ за да ползваш форума ) => ВКБ е на гости във форума => УС на ВКБ избира модераторите => Модераторите не е задължително да са членове на ВКБ , но в случая всички до един са , дори има един който е модератор-член на УС на ВКБ ( нищо против него , само констатирам факта ) => Модераторите модерират форума който е на всички .
Е , като форума е на всички т.е. Клубари , Приятели и само "Форумни потребители" ( оцветени в синьо без удебелен шрифт - те са най-много ) , защо всички модератори до един са Клубари ?
Защо модераторите не са например - 2-ма от ВКБ , 2-ма от Приятели, 2-ма които са само Форумни потребители .
Според мен така ще е демократично .

P.S. ...айде сега пуканкоядците да почват... Smile

До едно време беше смешно, после стана траги-комично, но вече взе да става дразнещо; Кой си ти да е.а да разпределяш квотити на форум на общество с което нямаш нищо общо и няма да имаш. А иначе най-демократично е модовете да ви засилят с един бан до трето пришествие.

Апелирам модовете за [Image: ban-button-smiley-emoticon.gif]
Aз в такъв случай предлагам всеки с регистрацията си да получава модераторски права, пък да видим дали такива теми и мнения ще просъщетсвуват повече от времето отнело на автора им да ги напише :!: :!: :!:
Михов, кой сега дели на Ние и Вие, някой тук да изяви желание да модерира във сайта на Жоро :?: :?: :?:
Втори човек иска БАН за мен Smile и то без да съм обидил никой , само споделям идеи ! И аз Ви обичам ! Smile Лека вечер !
Kangalov Wrote:Михов,мога ли да стана модератор във форума на Терзиев или на клуб Приятели?
Обещавам да бъда безпристрастен и лоялен на Волво обществото.
Станахме за смях пред другите форуми.От най подреденият и спокойният се превърнахме в лудница.Някой отговорен да спре този цирк.

Михов,не отговори на въпросът ми.И ти почна като големият вожд,да отбягваш отговорите. Wink
Mihov Wrote:Втори човек иска БАН за мен Smile и то без да съм обидил никой , само споделям идеи ! И аз Ви обичам ! Smile Лека вечер !

И то не само за теб Smile не се чувствай поласкан.
Не разбрахте ли, че никой не ви иска за модератори и за членове на УС. Мен където не ме искат не ходя. Не знам каква ви е целта, да изнервите всички, може би. Към модераторите. Достатъчно
Либерални бяхте, предлагам да вземете кардинално решение за Терзиев и компания.
Kangalov Wrote:
Kangalov Wrote:Михов,мога ли да стана модератор във форума на Терзиев или на клуб Приятели?
Обещавам да бъда безпристрастен и лоялен на Волво обществото.
Станахме за смях пред другите форуми.От най подреденият и спокойният се превърнахме в лудница.Някой отговорен да спре този цирк.

Михов,не отговори на въпросът ми.И ти почна като големият вожд,да отбягваш отговорите. Wink

Във форума на GT1 предполагам , че неможеш да станеш модератор , защото форума си е негов !
Във ворума на Приятели предполагам , че ДА , но първо трябва да членуваш в този клуб .

Поздрави , Кангалов !
Pages: 1 2 3 4 5 6 7