Волво Клуб - България

Full Version: ...една кампания на Волво клуб България
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3
Малко актуализация на темата...

Преди няколко седмици пратих електронно писмо до Столична Община. В това писмо попитах за "начинът" за "кръщаването" на една такава пешеходна пътека.
Очаквам (все още) някой от служителите на общината да стигне до писмото ми, да го разгледа и да разясни. Ако не получа отговор в близката една седмица, ще планирам една среща с тях.
А до тогава, можем да продължим с номинациите за "мото" на бъдещата кампания Smile

Поздрави на всички и весели празници!
Явор
Идеята е отлична!
Относно пешеходните пътеки, сигурно навсякъде има нужда от "по-специални" такива, които и шофьорите да "ги знаят".
Аз дори се замислих преди началото на зимата за една такава в Русе /близо до СОУЕЕ пресечна на ул.Плиска на кръстовището с ул.Митрополит Григорий и в непосредствена близост до площадка, обновена от Мото Пфое/. Там пресичат изключително много и ученици, и в тъмната част от деня, при прибиране от училище след втора смяна! Та може би е идеална като допълнение на предходното им дело Smile. Другата най-удобна на МП е тази пред шоурума им по бул.Липник, но тя вече е "повдигната" от половин година близо.
Тъжното е, че 100 м преди това е обозначената и осветена, и с маркировка /от червената за по-добро сцепление/ и с легнал полицай пред нея пешеходна пътека пред бл.Мадара, където загина Валя /сигурно много ще се сетят за транспаранта отстрани на пешеходната пътека!/.
А на тази която имам предвид, станаха няколко катастрофи с пешеходци в близкото минало, въпреки по-специалната и обозначена пешеходна пътека в непосредствена близост.
Яворе, в крайна сметка някой от Столична община отговори ли на писмото ти ?
mevdo Wrote:Яворе, в крайна сметка някой от Столична община отговори ли на писмото ти ?
Цъ Smile
И все още не мога да повярвам Smile
Което ме подсети...обещах си да им отида на гости...

Здраве!
Бъди смел - иди направо при Данчето в приемния и ден, дай календар с автограф от тебе , химикалка с твоя лик, снимка от някоя Софийска среща и да видим, току виж станали нещата бързо,бързо .... Wink :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
ла -Ла ,,,европейски пари даже се споменаха -и община ....може в момента да спамя ! но чета !
една Неосъществима ,легално -мечта !иначе съм -гласувам с-ДА!
Да поизтупам малко прахта...

Шест месеца по-късно, никакъв отговор от общината Big Grin
Мевдо, ти не знам дали се пошегува, но това е следващата ми стъпка - директно при Данчето. Ако и там не се получи - ББ Big Grin
A aко някой иска да съдейства (поне с компания) - да казва и ще се разходим заедно до общината ;-)

andro440 Wrote:ла -Ла ,,,европейски пари даже се споменаха -и община ....може в момента да спамя ! но чета !
една Неосъществима ,легално -мечта !иначе съм -гласувам с-ДА!
Колега, с какво според теб този коментар помага на трудът ни да създадем нещо?
Труд трябва, не гласуване.

Здраве!
Явор
Pages: 1 2 3