Волво Клуб - България

Full Version: Среща София 30.11.2014
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2
"Часът и мястото на срещата са известни " - без промяна - 12,00 на обяд - 30.11.2014 - неделя -паркинга на НИМ . Smile
А това НИМ къде се намира Smile
kaloqn_89 Wrote:А това НИМ къде се намира Smile

НИМ - Национален Исторически Музей - караш по бул.България нагоре към Бояна , минаваш под Околомръсното и веднага - вдясно . Ако идваш за първи път може да донесеш бонбони Smile

[attachment=40658]
Да,за пръв път ще ми е,ако успея да дойда Smile . Така ли правят новобранците Smile
kaloqn_89 Wrote:Да,за пръв път ще ми е,ако успея да дойда Smile . Така ли правят новобранците Smile

Има и по тежки случай. Гледай и се учи Tongue
Ако вземат та ми сглобят колата дотогава и аз съм там, че в момента е в насипно състояние Big Grin
здравей dilana имам едно въпросче тази снимка къде я намери че ако не се лъжа това трябва да е мойта кола когато черпих че я купих а аз я нямам тази снимка Big Grin Big Grin Big Grin
maniaa Wrote:здравей dilana имам едно въпросче тази снимка къде я намери че ако не се лъжа това трябва да е мойта кола когато черпих че я купих а аз я нямам тази снимка Big Grin Big Grin Big Grin
Аз съм я снимал.
Явно някой е черпил Smile

ето намерих и още една
свали си ги и двете
Може и да мина да Ви видя Smile
traffic Wrote:Може и да мина да Ви видя Smile

Иди,иди,ама първо си нарисувай една буква В на мястото на Т в номера на колата ... Wink
Pages: 1 2