Волво Клуб - България

Full Version: Помощ за жилото за километража
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Колеги дайте помощ,
от няколко дена ми се откача жилото на километража и му правих някакви подобрения на захвата ама пак мамицата му пада. Скромното ми мнение е че това не е оригинална шведска разработка а някакво копиране АЛООООО Волво прави си твой си разработки недей копира.
Та стига глупости --- дайте ми идея какво да направя
ако и вие сте имали този проблем споделете.
Колеги дайте помощ,
от няколко дена ми се откача жилото на километража и му правих някакви подобрения на захвата ама пак мамицата му пада. Скромното ми мнение е че това не е оригинална шведска разработка а някакво копиране АЛООООО Волво прави си твой си разработки недей копира.
Та стига глупости --- дайте ми идея какво да направя
ако и вие сте имали този проблем споделете.
От къде се откача - от към часовника или от другата страна?
От къде се откача - от към часовника или от другата страна?
Откача се от страната на скоростната кутия. То е нещо като тапа която се захваща. Все пак аз използвах капачка от фулмастер няколко кламера и монета от една стотинка. 5 ден вече си работи. Smile
Откача се от страната на скоростната кутия. То е нещо като тапа която се захваща. Все пак аз използвах капачка от фулмастер няколко кламера и монета от една стотинка. 5 ден вече си работи. Smile
ти ме уби
аз също имам проблем и не работи тоз километраж но ако това е начин да проработи ще трябва да дойда да ми покажеш тази хватка но не знам от къде ще намеря монетата 8)
ти ме уби
аз също имам проблем и не работи тоз километраж но ако това е начин да проработи ще трябва да дойда да ми покажеш тази хватка но не знам от къде ще намеря монетата 8)
залепи жилото с канаконлит аз поне така направих
залепи жилото с канаконлит аз поне така направих