Волво Клуб - България

Full Version: Среща в Русе на 30.11.2014
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2
Дойде време за официалната среща в Русе, на обичайното място (МОЛ Здравец) от 12:00. За съжаление аз няма да присъствам този път (моля да не ми се пише отсъствие, защото си имам уважителна причина :twisted: ), но може да направя някоя извънредна среща, отново. Big Grin
Ще се постарая да дойда Smile
Само да стана навреме и аз ще дойда
От една партия сме със ставането. Радо е свинал преди сбирка към 11:30 да ми тегли една шайба профилактично. Ако искаш дай си телефона и ти Smile
Радо, утре и жената ще иде на сбирка, не ми звъни за събуждане, брат Smile
колеги съфорумници привет от мен. Ще се опитам да се освободя от ангажиментите си за утре и да посетя вашата сбирка,естествено ако приемате чужди елементи които не сте виждали. Не съм член на Волво Клуб България, просто съм регистриран тук и бих желал да си полафя с вас
"Колкото повече, толкова повече"
М.П. /ама не Мото Пфое де Smile/
И аз ще се опитам да се надигна до 12.00ч
_________________________
и.....си като ни чете някой постовете ще реши , че половината волвари в Русе са все нощна смяна Confusedhock:
yuckuJackD Wrote:От една партия сме със ставането. Радо е свинал преди сбирка към 11:30 да ми тегли една шайба профилактично. Ако искаш дай си телефона и ти Smile
Радо, утре и жената ще иде на сбирка, не ми звъни за събуждане, брат Smile
Cacciatore Wrote:Само да стана навреме и аз ще дойда
Споко, таман свърши "love.net" и ще пускам "Дзифт". Не че не съм ги гледал ама.
Ми прееба ми се поялника, ко да напрая. А се бях наканил да си съживя сирената на алармата. И ръководство да напиша. Мислех ...
Айде черното асфалтче ме чака, да видим гологлавко в кое джобче го криеше.
И дано не завали сняг, че хем ще сме на мокро утре /ъъъ днес по обед/ хем ще сме с един по-малко. Ако броим жените - с 3 Smile
Имам уверението че Ели и Анатоли ще дойдат.
Не знам дЪл ви доДи снега, ама може да си приготвите и по една горелка за размразяване на ключалките... Wink
Няма да стане зян, ако не дойде снега все некое гУси че падне в жертва ...
8-)
Pages: 1 2