Волво Клуб - България

Full Version: Среща Русе 20.12.2014
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4 5 6
Та... На последната среща от днес коментирахме да направим едно пред изпращане на годината на 20 ти декември / събота /.
Предложените до сега места бяха Крушата и Острова от 19:00 часа. Чакам да чуя и други предложения, аз ще проверя дали са им свободни датите. След седмица анкета за място и преброяване?
Аз съм за ... масовото мнение. Сиреч не ме бърка
EliPavlova Wrote:Та... На последната среща от днес коментирахме да направим едно пред изпращане на годината на 20 ти декември / събота /.
Предложените до сега места бяха Крушата и Острова от 19:00 часа. Чакам да чуя и други предложения, аз ще проверя дали са им свободни датите. След седмица анкета за място и преброяване?

Нищо не ми говори "Крушата"или "Острова", но може да се включа ако бъда осведомен малко по подробно. Big Grin Big Grin
[Image: images?q=tbn:ANd9GcRE7FvTldulWQbTBfDL7M_...JHJkdm6l2Z]

За процеса по осведомяване, да Ви нося ли балони или Вие си имате?
[Image: images?q=tbn:ANd9GcRE7FvTldulWQbTBfDL7M_...JHJkdm6l2Z]

yuckuJackD Wrote:За процеса по осведомяване, да Ви нося ли балони или Вие си имате?
Ние си пазим тези от предния път! Но ако потрябват още ще ти се обадим. Big Grin Big Grin
yuckuJackD Wrote:Аз съм за ... масовото мнение. Сиреч не ме бърка
Това не се приема. От аз съм каквото решат всички накрая става чудо. Всеки си има мнение и предпочитания. :twisted:
[Image: images?q=tbn:ANd9GcRE7FvTldulWQbTBfDL7M_...JHJkdm6l2Z]

Слагам си телефона на зарядно, значи.
И Марти, не преклаявай със шоколада - ще ме разориш!
[Image: images?q=tbn:ANd9GcRE7FvTldulWQbTBfDL7M_...JHJkdm6l2Z]

EliPavlova Wrote:
yuckuJackD Wrote:Аз съм за ... масовото мнение. Сиреч не ме бърка
Това не се приема. От аз съм каквото решат всички накрая става чудо. Всеки си има мнение и предпочитания. :twisted:
С аромат на банан ...
[Image: images?q=tbn:ANd9GcRE7FvTldulWQbTBfDL7M_...JHJkdm6l2Z]

yuckuJackD Wrote:
EliPavlova Wrote:
yuckuJackD Wrote:Аз съм за ... масовото мнение. Сиреч не ме бърка
Това не се приема. От аз съм каквото решат всички накрая става чудо. Всеки си има мнение и предпочитания. :twisted:
С аромат на банан ...
Банана е ГАДЕН! :d
[Image: images?q=tbn:ANd9GcRE7FvTldulWQbTBfDL7M_...JHJkdm6l2Z]

Мислиш ли че ползвам. Трябваше да кажа нещо Smile Разконспирира ме, ей...

п.п.
Жалко че няма иконка 18+
Pages: 1 2 3 4 5 6