Волво Клуб - България

Full Version: АРХИВ: Групата на Шаро
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2
В тази тема ще поместя една част от историята на форума и клуба, за която никой не иска да си спомня, а новите потребители да знаят точно какво и как е било и да не се спекулира излишно ...

Приятно четене ...

Тема 1
Тема 2
Тема 3
Тема 4
Тема 5
Тема 6
Тема 7
Тема 8
Тема 9
Тема 10
Тема 11
Тема 12
Тема 13
GT1 Wrote:Arrow
Понеже основната част от мнението ми беше изтрито, а заглавието променено, ще си позволя да кача пълният текст на поста ми тук:
Кое от това изречение не разбра - Честитката за Атанасовден няма нищо общо с другата тема!!!
Тема 2 в 1, когато се касае за съвсем отделни акценти, не може да има, това не е капучино или мешана скара!!!
Колко пъти трябва да се направиш на клоун? Мисля вече всички те знаят, няма нужда да се излагаш толкова!!!
Престани да цапаш собствената си тема, вече разбрахме, че честитката е параван, за да си пускаш другите глупости - НЕДЕЙ ДА ОСКВЕРНЯВАШ ПРАЗНИКА!!!

Уважаеми колеги, кръстени с това хубаво име!
Първо искам да ви пожелая честит празник и да ме извините, че точно на вашия ден и в тази тема е необходимо да обяснявам на този човек (Георги Терзиев) някои неща, свързани с реда във форума, но за съжаление неговата користна цел е да създава постоянно напрежение и да раздели Клуба!
Аз и вие няма да му позволим да изпълни болните си амбиции, затова още веднъж - ИЗВИНЕТЕ МЕ И НАЗДРАВЕ! Big Grin
JMI Wrote:Това поне ми беше казано. От друга стана, освен Терзиев и други са се оплакали вече че са ги резнали, от към отстъпки.


Поздрави
Не знам кои са тези "други", т.е. досещам се, но няма подобно нещо!
Единствено биха могли да откажат ако картата не е заверена за 2015 год., но тогава ще си бъдат в правото.
Ако МП решат да спрат превилегиите за Клуба, ще се излезе с официално решение в секцията за членове.
Не съм сигурен, че и самият Терзиев го е чул от МП, по-скоро някой му го е подхвърлил и той раздухва непроверен слух ... типично по български, ама ние, както и ти, си го познаваме, нали? :lol: :lol: :lol:
GT1 Wrote:Доколокото ми е известно за тази година 2015-та, Мото Пфое спря даването на отстъпки на редица фирми.
Използвам тази тема за да ви информирам за случващото се в промяната на политиката на бранда.
:!:
Надявам се Волво клуб България да не е засегнат в случая.

Dodo 155 Wrote:
JMI Wrote:Това поне ми беше казано. От друга стана, освен Терзиев и други са се оплакали вече че са ги резнали, от към отстъпки.

Поздрави
Не знам кои са тези "други", т.е. досещам се, но няма подобно нещо!
................................
Не съм сигурен, че и самият Терзиев го е чул от МП, по-скоро някой му го е подхвърлил и той раздухва непроверен слух ... типично по български, ама ние, както и ти, си го познаваме, нали? :lol: :lol: :lol:

Времето (днес-утре) ще покаже дали съм бил прав с подадената от мен информация!
Но дори то няма да успее да скрие лошото възпитание, липсата на уважение и тенденциозно-обидното отношение на модератор Dodo 155 към мен.
Какво да се прави - типично по български!
:roll:
А за извинение от негова страна тук - май няма как да се надявам.
Все пак него вече си по познаваме, нали?
:|
GT1 Wrote:Времето (днес-утре) ще покаже дали съм бил прав с подадената от мен информация!
Но дори то няма да успее да скрие лошото възпитание, липсата на уважение и тенденциозно-обидното отношение на модератор Dodo 155 към мен.
Какво да се прави - типично по български!
:roll:
А за извинение от негова страна тук - май няма как да се надявам.
Все пак него вече си по познаваме, нали?
:|
Хайде стига си се правил на мъченик!!!
Само интриги гледаш да завъртиш ... и това ли е клевета???
Пламен е постнал фактура - красноречиво доказателство и в подкрепа на моите думи!
Мисля че преди да пуснеш информация, редно е да помислиш, да провериш, а не да пишеш подобни неща, целящи да уронват авторитета на Клуба - твоята постоянна и единствена цел ... или и това също е клевета???
Който и да дойде в УС или като Модератор, пак ще си в конфликт с него, защото не в останалите, а в теб е причината!!!

Жоро, не си мисли, че хората са глупави и не разбират! Това, че си мълчат не означава, че са заблудени!
Отношението ми към теб като префесионалист и на високо ниво, но като човек ... постоянно се излагаш, както и продължаваш да го правиш!!!
Три седмици те нямаше на "сцената" - спокойствие, появи се - започнаха интригите!!!

Приеми един съвет от мен: Преглътни каквото и да се е случило преди години, остави тази омраза настрана и погледни с чисти очи напред ... и ти ще се почувстваш по-добре!
Idea
Разбрах, Dodo, разбрах те!
ОК.
Трудно ти е да поднесеш извиненията си в ефир.
Доста ти е трудно. Разбирам те.
Пустата му гордост на всички ни пречи.

Относно това, което написах, ви го връщам 3 (трети) път за прочит:

GT1 Wrote:Доколкото ми е известно за тази година 2015-та, Мото Пфое спря даването на отстъпки на редица фирми.
Използвам тази тема за да ви информирам за случващото се в промяната на политиката на бранда.
:!:
Надявам се Волво клуб България да не е засегнат в случая.


Не разбирам само къде в поста ми модератор Dodo 155 съзря:
-интриги, мъченик, клевети, конфликти, пак интриги, пак клевета, уронване авторитета на Волво клуба – моята цел, омраза и т.н. и т.н.
Все тежки думи, все обидни думи!
:!:

Прочетете пак поста ми.
В него ясно, кратко и точно пиша, че МП са спрели отстъпките за много фирми.
Добавям - включително и за моята. За което съм бил известен от тях самите в телефонен разговор след Нова година, т.е. тези дни.
При последните две наши пазарувания от МП също не получихме договорираните ни минимални отстъпки.

Същата информация получих и от други големи фирми-вносителки на части, които имат контракти с МП.
И на тях са им спрени отстъпките.

Завършвам поста си със следното изречение:
„Надявам се Волво клуб България да не е засегнат в случая.”


GT1 Wrote::!:
Надявам се Волво клуб България да не е засегнат в случая.

И какво се случва?
Получавам квалификации и обиди, които са наказуеми с БАН по Правилника за писане във форума!
И което е още по-фрапиращото – получавам ги от новоизбран модератор!
Confusedhock:

Е, питам:
Толкова ли беше трудно всеки един от вас „засегнатите” тук, да дигне едно телефонче, да звънне в представителството на Мото Пфое в Люлин и да попита човешки:
„Извинете, имате ли промяна в даването на отстъпки за фирми, юридически лига, сдружения, клубове и прочие?
А Волво клуб България дали е в списъка с отпадналите фирми? ”

И толкоз!
Проверена информация – чиста работа.

Ама не!
Да застанеш зад клавиатурата, да напишеш, че Терзиев е интригант, размирник и рушител на клуба – това е къде по-лесно и по-удобно.
И то без да си направиш труда да провериш информацията му.
И без да взимаш под внимание написаните податки от JMI и Cavalera...
Ей на това му се вика Ганьовска работа!

Лек ви ден, господа!

пп:
Dodo, все още си чакам извинението.
Ако ти е трудно да го напишеш, то тогава си коригирай постовете.
Аз ще те разбера. И ще го приема за извинение.
Dodo 155 Wrote:Кое от това изречение не разбра ...........
.... това не е капучино или мешана скара!!!
Колко пъти трябва да се направиш на клоун? Мисля вече всички те знаят, няма нужда да се излагаш толкова!!!
Престани да цапаш собствената си тема, вече разбрахме, че честитката е параван, за да си пускаш другите глупости - НЕДЕЙ ДА ОСКВЕРНЯВАШ ПРАЗНИКА!!!

..... че точно на вашия ден и в тази тема е необходимо да обяснявам на този човек (Георги Терзиев) някои неща, свързани с реда във форума, но за съжаление неговата користна цел е да създава постоянно напрежение и да раздели Клуба!
Аз и вие няма да му позволим да изпълни болните си амбиции, затова още веднъж - ИЗВИНЕТЕ МЕ ....! Big Grin

Скъпи ми модератор Dodo 155,
Държа да отбележа, че и тук очаквам извинение от Вас!
:!: :!: :!:
Ако не го получа (съгласен съм и на лична - все пак ще пощадя достойнството ви публично),
то тогава официално и за в бъдеще Вие ще получите прозвището kire 2, което ще замести всяко мое посочване на името на модератор Dodo 155 във форумното пространство.
И не само.
kire 2 ще е синоним на Dodo 155.
Idea
Казах!
Жоро,хайде спри се!Виж си темата - <!-- l --><a class="postlink-local" href="http://www.volvoclub-bg.com/forum/viewtopic.php?f=46&t=37873&p=254551#p254551">viewtopic.php?f=46&t=37873&p=254551#p254551</a><!-- l -->
Това ти си го писал!На какво ти прилича? -

<<Честито на печелившите!

Мнениеот GT1 » 18 Яну 2015, 17:12
:!:
От тази година - Новата 2015-та, нашият любим бранд Мото Пфое е прекратил всякакви отстъпки за фирми и юридически лица при закупуването на части, материали и консумативи.
Предполагам, че Волво клуб България не прави изключение.
Честито!
Idea"
pliva Wrote:Жоро,хайде спри се!Виж си темата - <!-- l --><a class="postlink-local" href="http://www.volvoclub-bg.com/forum/viewtopic.php?f=46&t=37873&p=254551#p254551">viewtopic.php?f=46&t=37873&p=254551#p254551</a><!-- l -->
Това ти си го писал!На какво ти прилича? -

<<Честито на печелившите!

Мнениеот GT1 » 18 Яну 2015, 17:12
:!:
От тази година - Новата 2015-та, нашият любим бранд Мото Пфое е прекратил всякакви отстъпки за фирми и юридически лица при закупуването на части, материали и консумативи.
Предполагам, че Волво клуб България не прави изключение.
Честито!
Idea"

Няма лоша реклама - има лоши промоутъри :lol:
Тише,
ти някакво - разследване ли ми правиш, батковото?
Или търсиш начин да ми наложите БАН?
:roll:
А какво ще кажеш за обидите към мен днес и вчера от твоя колега Dodo 155?
Него кой ще го санкционира за това?
А неговия спам по моите теми?
А твоите закани на лична за адвокатска намеса?
Confusedhock:
За сетен път съм шокиран от проявата ви на злоба и нетърпимост!!!

Idea
Пуснах си пост в темата за модератори, ИЗТРИХТЕ ГО.
Обединих две теми за да си кажа мнението - ИЗТРИХТЕ Я. Че ме и нахокахте.
Пуснах инфо какво става в Мото Пфое!
Изкарахте ме лъжец и интригант!
:evil:

Аре баста!
Ако искате да е е*авате и заяждате с мен, няма проблем!
Още утре ще ви "похваля" в моя сайт!
За нула време ще ви нахраня.
Така и така не съм писал 8 месеца вече.
Пазя мораториум, за да върви клуба ви.
Ама не!
Вие едно си знаете, едно си баете!
Стига вече келешлъци и демонстрация на модераторски произвол.

:!:
Всеки потребител на форума има право на мнение!
Ако то не нарушава Правилата на писане, какъв е проблема?!
Аа, да!
Проблемът е,че трябва да си изсмучете от пръстите някакво провинение за да му праснете един БАН, нали?

Idea
Ако друг беше писал тук за сегашната политика на МП, щяхте ли да го дигнете на балон, да го унижавате публично, да му се подигравате, че и БАН да му сложите :?: :?: :?:

Така че вашата модераторска тенденциозност е повече от видна.
Жалко, че дадох вота си за вас 4-римата модератори - ти, Додо, Калин и Вильо.
:evil:
Явно сбъркал съм!
След махането на kire виждам, че НИЩО не се е променило тук!
За жалост!
:|

Хайде със здраве и правете каквото си искате!
Pages: 1 2