Волво Клуб - България

Full Version: Варна - 07.12.2014 - Терапията - 13:00 часа
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2
Здравейте фенове от близко и далече.
Поради дъждовното време и предшестващият Никулден,срещата се отлага....

Който не вярва,да заповяда на паркинга на Терапията и да провери лично,в обичайното време от 13:00 часа... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Вале да тръгвам или да не тръгвам Smile ще има или не среща, че мисля да дойда Smile
Бат Вальо, отказа ме, тъкмо бях започнал да товаря багажа :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Естествено, че няма да има среща. Бат' Вальо ни взе тука за Никулденски ШАРАНИ, но ние не му се вързахме. За това лично ще мина в 13.00часа на Терапията да разгоня всички заблудили се да дойдат :lol:
jordeniq Wrote:Вале да тръгвам или да не тръгвам Smile ще има или не среща, че мисля да дойда Smile
Ти ела,донеси и от Делибурана,пък ще обсъдим на място дали ще има среща или не... Wink
ico850 Wrote:Бат Вальо, отказа ме, тъкмо бях започнал да товаря багажа :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
А Ти тъкмо си разтоварил излишният багаж,натовари Ивайловградска и тръгвай. Idea
Kangalov Wrote:
ico850 Wrote:Бат Вальо, отказа ме, тъкмо бях започнал да товаря багажа :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
А Ти тъкмо си разтоварил излишният багаж,натовари Ивайловградска и тръгвай. Idea
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Трябва да се събере сериозна група, че иначе няма изпиване :!: :!: :!:
Вале бурето го нагризаха мишките тази година Smile и истече делибуранчето за съжаление Smile но пък има огнена водица Smile
Добрее,навихте ме...Утре среща ще има.
Само и само да изпием пърцуцата на Ицето.
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Който дошъл,дошъл.Който видял,видял...
Ракията не дойде,а на Добруджанското на истина се спукала бъчвата.
:mrgreen: :mrgreen:
[attachment=40869][attachment=40868][attachment=40867][attachment=40866]
Pages: 1 2