Волво Клуб - България

Full Version: Ел седалки на C70 проблем
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Здравейте колеги,някой може ли да ми разясни защо на шофьорската седалка не ми работи копчето за движение на облегалката,като го натисна се чува само едно цъкане и до там и отделно когато сваля облегалката с лостчето за да седне някой от зад,би трябвало когато наведа облегалката напред и автоматично да се мърда седалката напред или греша..??А пасажерската седалка дори не мога да и мърдам ръчката за движение на облегалката,направо е блокирала и от там никой не може да влезне Big Grin...Някой който разбира от ел може ли да ми оправи проблема,възможно ли е ако има платки в седалките да има разпоени пътечки или някой кабел прекъснат не знам вече....МОЛЯ ВИ ПОМАГАЙТЕ
При мен имаше подобен проблем - при мен проработи като й шибнах един (на седалката). Колкото и странно да звучи, от тогава съм нямал ядове Smile Варианти много, но е възможно жилото да е скъсано или излязло. При което трябва седалката да се свали и "съблече" ...
За жилото ясно,може и да се е скъсало,но там проблема е на пасажерската седалка,а на шофьорската защо не ми се мърда облегалката,аз лично не искам да и ''шибвам един'' Big Grin и отделно искам да разбера когато мръдна седалката с лоста за да седне някой отзаде,би ли следвало автоматично да си се премести напреде и следователно когато върна облегалката назаде и седалката да се върне в първоначалната си позиция
Не, седалката не се връща автоматично.
Пробрай, бе. Пробвай да я шибнеш с не много сила. Удари самата облегалка посока - назад. Нищо не може да й стане ... При мен подейства!