Волво Клуб - България

Full Version: предателство и ...
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4
Докъде я докарахме в тая държава - да си мълчим и да ни ....!
Но за да ме разберете, трябва да изгледате Шесте части на Новото Робство в БГ на Скат тв. По ~30мин. е всяка една част.
АЗ, направо съм потресен - допусках че има такова предателство от страна на управниците ни!

коментари...
Докъде я докарахме в тая държава - да си мълчим и да ни ....!
Но за да ме разберете, трябва да изгледате Шесте части на Новото Робство в БГ на Скат тв. По ~30мин. е всяка една част.
АЗ, направо съм потресен - допусках че има такова предателство от страна на управниците ни!

коментари...
Не се поддавай на евтина пропаганда.
Не се поддавай на евтина пропаганда.
bubsan Wrote:Не се поддавай на евтина пропаганда.
Явно или не си изгледал нещата или просто ей така си го казваш!
Да не говоря че се срещам с хора и виждам как ги карат да гласуват за Долните Предатели на Страната ни!

Понеже темата е "НА ЛАФЧЕ" - и можем всичко да се коментира.

Страхливци има ли който да невиждат истината и да не могат да коментират истината?
bubsan Wrote:Не се поддавай на евтина пропаганда.
Явно или не си изгледал нещата или просто ей така си го казваш!
Да не говоря че се срещам с хора и виждам как ги карат да гласуват за Долните Предатели на Страната ни!

Понеже темата е "НА ЛАФЧЕ" - и можем всичко да се коментира.

Страхливци има ли който да невиждат истината и да не могат да коментират истината?
Специално изгледах цялото, да не би да пропусна нещо важно.
Наистина, както във всяка пропаганда и тук има истина.
Аз не разбирам едно единствено нещо:
Каква точно е целта на Турция? Да ни завладее пак? Надявам се разбираш колко несериозно е това...
Специално изгледах цялото, да не би да пропусна нещо важно.
Наистина, както във всяка пропаганда и тук има истина.
Аз не разбирам едно единствено нещо:
Каква точно е целта на Турция? Да ни завладее пак? Надявам се разбираш колко несериозно е това...
giorgio Wrote:...Каква точно е целта на Турция? Да ни завладее пак? Надявам се разбираш колко несериозно е това...
Кадрите, коментарите, секр. документи и интервютата - сами по себеси го показват.
Да не говоря че и мен ме агитираха за тях да гласувам! ... и то ромите!
giorgio Wrote:...Каква точно е целта на Турция? Да ни завладее пак? Надявам се разбираш колко несериозно е това...
Кадрите, коментарите, секр. документи и интервютата - сами по себеси го показват.
Да не говоря че и мен ме агитираха за тях да гласувам! ... и то ромите!
Pages: 1 2 3 4