Волво Клуб - България

Full Version: Волво S60-грешка
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Здравейте,аз съм нов в форума а и с нова кола-Волво с60 д5 2003 година.Имам следния проблем-свети ми ламбата за абс-а, на борда ми пише че има грешка в спирачките и немога да я сменя(нищо друго не пише освен това).Въпроса ми е дали е нормално да пише само едно нещо или има друга повреда? Мерси предварителноSmile
Трябва да отидеш в сервиз,където да ти направят диагностика за да разбереш къде е проблема.
Успех!
То ясно,че ще ходя на диагностика,но просто дали е нормално да не се скрива тази грешка от борда...
mirko_pernik Wrote:То ясно,че ще ходя на диагностика,но просто дали е нормално да не се скрива тази грешка от борда...


Да. Има някой типове грешки, които се определят като "фатални", иначе казано когато някой проблем се квалифицира като опасен за колата, обитателите и околните, надписа на таблото не може да бъде махнат оттам преди да се оправи причинителя на грешката.
По същия начин се държи колата ако например и е малко охлаждащата течност.
Виж си на първо време дали има достатъчно спирачна течност.
Първо това направих,но е пълно....само да отминат празниците и отива на диагностика...