Волво Клуб - България

Full Version: автоматична скоростна кутия на волво с60 2.4т
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2
Аз съм чувал, че промивката се прави пак със същото масло. Даже май колегата Янков беше писал, че е правил такава промивка в МП и са му фактурирали 12л. вместо 6л. масло
Kолеги, да ви се похваля смених маслото на автомата и колата се оправи. Смених го в Дунев и съм много доволен. Сега обаче търся къде да ми направят диагностика на бензин и газ. Ако някои знае моля препоръчайте ми благодаря предварително. В Мото пфое не правят на газта.
В МП на бензин, а за газта търси сервиз който е специализиран за твоята марка газова уредба. Газаджийте обикновено казват оправи я на бензин после на газ.
pliva Wrote:
WINERGY Wrote:
Dodo 155 Wrote:+1
Ако все пак иска да си смени маслото - не е лошо, но да не се прави с промивка Idea

Защо без промивка? :o
Защото с промивката се сваля и образувалият се филм по детайлите,което от своя страна скъсява живота на кутията.Само смяна на маслото е най-добре,и то в МП.
Абе и аз сега гледам,че съм писал някакви глупости,но и първата и втората смяна ми бяха с промивка :mrgreen:
Pages: 1 2