Волво Клуб - България

Full Version: проблем в предницата
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Колеги здравейте преди 15 дена си купих volvo s60.Имам проблем с предницата т.е като карам предницата бяга на ляво и като въртя волана на дясно по трудно се върти.Минах реглаж казаха че не е оттам .Ако може някой да ми помогне ще съм благодарен.
Като не е от там що не ти казаха от къде е? Върви на друго място да ти направят реглаж. Пиши от къде си може да има колега да те насочи къде да отидеш. За мен някой ти е взел паричките за реглажа без да разбира. Задния мост също се регулира.
volvos60 syanka Wrote:Колеги здравейте преди 15 дена си купих volvo s60.Имам проблем с предницата т.е като карам предницата бяга на ляво и като въртя волана на дясно по трудно се върти.Минах реглаж казаха че не е оттам .Ако може някой да ми помогне ще съм благодарен.
Предполагам си проверил налягането на гумите? :?
pliva Wrote:
volvos60 syanka Wrote:Колеги здравейте преди 15 дена си купих volvo s60.Имам проблем с предницата т.е като карам предницата бяга на ляво и като въртя волана на дясно по трудно се върти.Минах реглаж казаха че не е оттам .Ако може някой да ми помогне ще съм благодарен.
Предполагам си проверил налягането на гумите? :?
Ако са му направили реглаж на предницата без да изравнят и/или напомпат гумите ... значи са за бой! :evil: