Волво Клуб - България

Full Version: Тресене на двигателя след слагането на РОМАНО АУТОГАЗ
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
ЗДРАВЕЙТЕ, ЧЕСТИТА НОВА ГОДИНА, имам Волво XC70 CROSS COUNTRY 2.4 TURBO BENZIN .Колата е от Испания там я карах повече от 1 година никакви проблеми .Прибрах се в България преди 6 месеца , колата си вървеше добре никакъв проблем с всичко ,набита спира на празен ход т.н. .2.4t 200 к.с. ръчна скоростна кутия ,сменени всички консумативи ,също така и гарнитури ,клапани в Испания. Колата стана като нова .Но разхода ми на бензин в България не е както в Испания и се наложи да сложа Газ ,Romano autogas инжекдион най модерната за 1800 лв. преди 1 седмица.След падането на температурите колата и на бензин и на газ почна да тресе на празен ход и когато ускорява прекъсва , нещо като че ли работи на 3 или 4 целиндара ,не съм разбирач но така ми се струва.Празници са и майстора на газта е в почивка и не е в града (СИЛИСТРА) ,моля помогнете защото ми се налага да пътувам спешно до Шумен.
Провери какви грешки записва като за начало.
Един приятел на Ауди А6 2.8 атмосbерка през седмицата сложи и той Романо за 1300 лв. и оня ден на - 5 градуса превключвайки автоматично на газ оборотомера не си намери място от игра ... аха аха да загасне двигателя. Според мен нещо по монтажа не му е както трябва ...
Благодаря ще проверя за грешки и после при майстора на газта.
оказа се бобината на 3 цилиндър.