Волво Клуб - България

Full Version: Конкурс за Модератори - Номинации (Първи етап)
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3
profyt Wrote:Здравейте!

...

Улегнали и отговорни колеги, които вярвам, че ще се справят с тежкия модераторски труд.
Стига, разбира се, да имат възможност и желание да носят този тежък кръст.
Здравей, Емо!
Няма тежък кръст за носене, стига всичко да се случва както трябва ;-)
За мен, да модерирам на такова място би било повече от чест, а също и получено признание и доверие.

Даже много бих искал да си подам собствената кандидатура не само за модератор, а и за всичко възможно, което допринася за подобряването на "нашето си чудно място под слънцето" :-)
Е, това няма как да се случи към настоящият момент заради сегашната ми позиция в клуба, но за напред ако има следваща нужда от подобна позиция, с най-голяма радост ще се самокандидатирам ;-)

За малко сме на този свят, така че нямаме време за размотаване, след като имаме възможност да направим със собствените си усилия и умения нещо по-добро ;-)

Поздрави!
Явор
Yankov Wrote:За да постигнем правилното селектиране на кандидат-модераторите, ще направим „конкурсът“ на три етапа:
Пътви етап (04.01.2015г. -> 18.01.2015г.) – Номинации. На този етап, в тази тема всеки може да номинира до двама клубни или форумни членове (включително и себе си), които мисли че биха били най-подходщи за поста „модератор“ в този форум. Като единственото условие за номинации е номинираният да не е бил номиниран вече в предходно мнение/пост.
Ами мен това малко ме обърква :? Тези,които бих номинирал вече са номинирани :o
След като Вашият кандидат е номиниран, можете да изразите подкрепата си за него на етапа в който ще се гласува.
bg_tiger1978 Wrote:След като Вашият кандидат е номиниран, можете да изразите подкрепата си за него на етапа в който ще се гласува.
ОК!Да,прав си!
Сигурен съм,че всички кандидати имат необходимите качества за да допринесат за положителното развитие на форума.Мисля,че всички заедно,независимо дали модератори,членове или потребители,може да вървим ЗАЕДНО в тази посока.
Моята номинация е Данчо/JMI/

Поздрави!
Втората ми номинация цък Wink
Втората ми номинация - bell ;-)

Хайде народе, че време не остана Smile
Утре сутрин обобщавам и заключвам темата, за да стъпим във втори етап Smile

Поздрави,
Явор
Leech и bankata
След като първата ми номинация бе затрита,ще предложа : Kangalov... Big Grin
Моите номинации са:
- kire
- Kangalov

.... и да живее Демокрацията ...
Wink

<!-- l --><a class="postlink-local" href="http://www.volvoclub-bg.com/forum/viewtopic.php?f=29&t=37871">viewtopic.php?f=29&t=37871</a><!-- l -->
Pages: 1 2 3