Волво Клуб - България

Full Version: Volvo V70R
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Здравейте колеги. Скоро ще стана собственик на Волво В70Р. Колата е имала лек удар отпред и е със сменена броня , както и спойлера на тавана е продаден. Питането ми е някой продава ли предна броня или поне само добавката и спойлер. Иначе колкото до колата - 240 коня както знаете + чип настроен доста агресивно резултата е около 280 коня Smile
Branko2971 Wrote:Здравейте колеги. Скоро ще стана собственик на Волво В70Р. Колата е имала лек удар отпред и е със сменена броня , както и спойлера на тавана е продаден. Питането ми е някой продава ли предна броня или поне само добавката и спойлер. Иначе колкото до колата - 240 коня както знаете + чип настроен доста агресивно резултата е около 280 коня Smile
Колега , S60R и V70R не бяха ли фабрично 300 коня? Или не съм фен на марката повече.. :roll:
momcho00 Wrote:
Branko2971 Wrote:Здравейте колеги. Скоро ще стана собственик на Волво В70Р. Колата е имала лек удар отпред и е със сменена броня , както и спойлера на тавана е продаден. Питането ми е някой продава ли предна броня или поне само добавката и спойлер. Иначе колкото до колата - 240 коня както знаете + чип настроен доста агресивно резултата е около 280 коня Smile
Колега , S60R и V70R не бяха ли фабрично 300 коня? Или не съм фен на марката повече.. :roll:
[attachment=41262]
Страхотна тема за раздел Спорт и Тунинг... Wink
bell Wrote:
momcho00 Wrote:
Branko2971 Wrote:Здравейте колеги. Скоро ще стана собственик на Волво В70Р. Колата е имала лек удар отпред и е със сменена броня , както и спойлера на тавана е продаден. Питането ми е някой продава ли предна броня или поне само добавката и спойлер. Иначе колкото до колата - 240 коня както знаете + чип настроен доста агресивно резултата е около 280 коня Smile
Колега , S60R и V70R не бяха ли фабрично 300 коня? Или не съм фен на марката повече.. :roll:
[ATTACHMENT NOT FOUND]
Ахъ...
Колеги колата е 1998г. Ако прочетете малко повече и спрете с тъпите коментари , ще разберете. 237PS - 240 HP. Мощтност постигната при работно налягане около 0.7-0.8 заводско , а колата в момента работи на 1.2-1.3 бара./ Поздрави и моля по-малко хейт Smile
Привет колега,
по принцип питането Ти е за раздел : <!-- l --><a class="postlink-local" href="http://www.volvoclub-bg.com/forum/viewforum.php?f=11">viewforum.php?f=11</a><!-- l -->
.
А относно ремонти и съвети,за раздел : <!-- l --><a class="postlink-local" href="http://www.volvoclub-bg.com/forum/viewforum.php?f=8">viewforum.php?f=8</a><!-- l -->

Поздрави и успех с намирането на броня,за все още не закупената кола.
Branko2971 Wrote:Колеги колата е 1998г. Ако прочетете малко повече и спрете с тъпите коментари , ще разберете. 237PS - 240 HP. Мощтност постигната при работно налягане около 0.7-0.8 заводско , а колата в момента работи на 1.2-1.3 бара./ Поздрави и моля по-малко хейт Smile
Тука хейт от моя страна не виждам.Като не си определил коя година е колата , нормално е да си помисля за 300 коньовата версия , айде със здраве и безаварийно. Wink
Благодаря Kangalov. Колата вече я експлоатирам Smile Както казах нов съм и не знам разделите още , съжалявам. Благодаря и на теб momcho00. Питане по темата " тунинг " според вас заслужава ли си да дам 400 паунда за регулируемо окачване ? На предишната ми кола бях с такова и не мърдаше от пътя , но не знам на тази как ще се отрази. Преди карах БМВ Е30 с 4.0 осемцилиндром мотор , но беше 1200 кг , но тази незнам като я втвърдя как ще е Smile Благодаря предварително Smile