Волво Клуб - България

Full Version: Среща София 25.01.2015
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2
25.01.2015 - паркинга пред НИМ - Национален Исторически Музей - 12.00 - на обяд .
Който идва за първи път - да носи бонбони Wink , който още не е член на Волво Клуб България - желателно е да побърза и да подава молба за членство ! Smile
Само се разбери с Никол Станкулова да няма вятър, че ще издуха чашите Big Grin .
STEW Wrote:Само се разбери с Никол Станкулова да няма вятър, че ще издуха чашите Big Grin .

Ако ще носиш нещо течно , мога да си взема един буркан от компот него вятъра трудно ще го издуха Smile .
Mihov Wrote:
STEW Wrote:Само се разбери с Никол Станкулова да няма вятър, че ще издуха чашите Big Grin .

Ако ще носиш нещо течно , мога да си взема един буркан от компот него вятъра трудно ще го издуха Smile .
Не знам защо, като се спомене Н.С. ...и веднага започва да се обсъжда вятър :mrgreen:
Някой познава ли я? Ако да, да я доведе на срещата!

[attachment=41303]

Tongue

П.с.
Модераторите ако класифицират мнението ми към спам, да разчистват.

Поздрави на всички!
Явор
Довеждането на това лице на срещата не е СПАМ, а огромна важност за събитието :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Беше от съседната паралелка - може да измислим нещо по въпроса. Big Grin
Dodo 155 Wrote:Довеждането на това лице на срещата не е СПАМ, а огромна важност за събитието :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Ммм да, ама по-скоро вЛажност ще да е Wink
Колеги в това време ще се появи ли някой на срещата?
kaloqn_89 Wrote:Колеги в това време ще се появи ли някой на срещата?

Какво му е на времето ? :roll:
Колеги, къде се подава молбата за членство Smile Smile Smile, че съм нов собственик на Volvo S60 2.4 D5. Ще се радвам да присъствам на срещите. Така като гледам, тази вече съм я пропуснал, така че на следващата трябва да намина Smile
Pages: 1 2